Ben Kimim? / Tanışma Konusu

necokyar86 dedi:
selamlar arkadaşlar adım Necmi istanbul beşiktaşta yaşıyorum inşaat mühendisiyim istanbul büyükşehir belediyesinde çalışıyorum.Herkes gibi bende golf sevdasına tutuldum ve araştırmalarım sonucu bu forumu buldum gayet güzel bilgili arkadaşların edindiği tecrübeleri paylaştığı bir ortam olması hoşuma gitti hemen üye oldum:)

2016 model bir golf araç alıp aranıza katılmak istiyorum araştırmalarm devam ediyor istediğim donanımlı güzel bir golf almak dileğiyle..
Değerli Hocam;

donanımlar hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz ve dahasını bulabileceğiniz tek yere hoş geldiniz.

Sanırım boş vakitlerinizi ayırmanız yetmeyeceği için boş vakit yaratmanız, arada bir bakarım derken müptelası olacağınız forumumuzun sayfaları arasında gezinmenizi öneririm.

Her şey sınıflandırılmış ve bilgi kirliliğine yol açacak detaylardan uzakta başlıklar halinde mevcut..

İlk olarak burası iyi bir giriş olabilir:

http://www.golftutkusu.com/opsiyonlar-ve-atolye/

Golf tutkunu dostlar olarak muhabettle selamlıyorum sizi..

Emrahy dedi:
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılmaktayım.Aracımı Ankara Etimesgut bayisinden ayın 16 sında teslim alacağım.Aracım 2015 golf dsg  hıghline 1.4tsi 125hp tungstein gri.80.250 tl fiyatta anlaştık.Hediye olarak boya koruma verdiler. Bu forumdan çok şeyler öğrendim ve öğrenmeye devam edeceğim.39 yaşında Samsun'da beden eğitimi öğretmeniyim.Ailem ve çevremdekilerin bütün olumsuz ısrarlarına rağmen ilk aracımın çok klas bir araç olmasını istediğimden boyun eğmedim ve golf tutkusu ağır bastı.Günler geçmek bilmiyor almaya gittiğimde neler yapmam gerektiğini tecrübelerinizden bana aktarırsanız sevinirim.Saygılar ve sevgilerimle
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Her ne kadar heyecanla teslimat esnasında ne olduğuna dikkat etmediğiniz evraklarda bundan daha detaylısı olan bir check list var ama

Teslimat aşamasında yapacaklarınızı içeren sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.golftutkusu.com/rehber/arac-teslim-almaya-gittiginizde-kontrol-edilmesi-gerekenler-rehberi/

@Orhan Hoca

Hocam o gün Muhammet hocamla görüştüm sağolsun yardımcı olucak bu sorunu ortadan kaldırıcaz insallah

Orhan hocam LED'leri Muhammet hocam kablo sorunumu çözdüğümde halledicez fakat asıl sorun sizi tanımadan önce biraz bakayım derken meraktan olucak ya arabanın kapı ambianslarını söndürmüşüm bunun için servise gitmeyi bile düşündüm

Moderatör tarafında düzenlendi:
@GolfTutkunu

Hoşgeldiniz hocam aramıza. Seçim Doğru olmuş.Eşim de Bagaj olayına takmıştı az daha comfort Passat alıyordum ki kendime şöyle dedim( Daha Genç ve Sportıfsın sonraya sakla bu macerayı )dedim ve Golf 7 almıştım. bana o anı hatırlattınız. size jettayı bana da passatı vazgeçiren araçtır Das Auto (MK7) Golf :)

Teşekkür ederim hemşerim Trabzon'da birçok öğretmen arkadaşım var SAMSUN mezunu olan tanışmak ve görüşmek üzere

@silvershadow

@Orhan Hoca

@Ender

@Umut

Hepinize tek tek teşekkür ederim, Golf Tutkunu değerli dostlar. Bu kadar sıcak samimi karşılanacağımı tahmin edemiyordum. Hakikaten bizi buluşturan ortak paydamızın da etkisi vardır elbet. Hep demişimdir Golf her şeyiyle çok spesifik araçtır. Hiç bir araçla kıyaslanamaz, emsali yoktur. Bu nedenledir ki vazgeçemedim. Fakat Allah nasip ederse şartları şuan için çok zorladım, (bagaj isteklerine karşı) yaşta kemal-e gelmiş olur o vakit bir sonra ki aracım Passat olur inşaAllah.

Site kurucusu dostlarından da gözünden kaçmamış nick seçimin. 15 yıllık Golf tutkunu olarak siteyi geç fark etmeme rağmen bana nasip olmasına çok sevindim. İlk olarak acaba DH'daki nicki mi alsam mı? diye düşündüm fakat buranın daha samimi bir ortam olması hatta kişilerin isimleriyle hitap edilmesi, sanal değil de daha reel ortam olarak gördüğümden DH'den bağımsız hareket etmesini arzuladığım için; aynı nicki tercih etmedim.

Aracımı yoğunluktan dolayı teslim alamadım. Fakat plakam belli oldu mutlaka özel bir şeyler oldun diye isteklerime S.temsilcimle görüşmelerde kendime en iyi kombinasyonu buldum:)

6547

aslında sıradan gibi dursa da;

6 şimdi hala kullandığım Golf 6 1.4 TSI

5 bir önceki aracım Golf 5 1.6

4 ondan önce ki Golf 1.9 TDI 'yı

7'de Cuma günü teslim alacağım Golf 7 1.2 TSI'yı temsil ediyor. :mad: (Çelakıl şifreleri gibi oldu. lakin, "Cuk" oturdu.)  8D

App plaka yaptırayım diyorum lakin iş yoğunluğundan vakit bulup yerinde göremeyeceğim için güvenemedim internetten bulduğum yerlere. Öğrendiğim kadarıyla patates mühürü yapan bile varmış, yazı kalitesi iyi olmayanlar falan. o yüzden ilk olarak bayiinin takacağı plakayı takayım sonra bakarız bir çaresine yada hiç yaptırmam. İstanbul App 'ye bile ceza yazan var derlerken Fransızı (yazarken bile ürktüm ırkçı değilim ama sevmem ne bileyim :) ) söktürürler alimAllah.

Neyse velhasıl kelam -yine gevezeliğim tuttu- sizlerin samimi karşılamalarınız için bir kez daha teşekkür eder, dostluğumuzun "tutkumuzun" daim olması dileğiyle.

Her şey gönlünüzce olsun. :'(

silvershadow dedi:
selamlar arkadaşlar adım Necmi istanbul beşiktaşta yaşıyorum inşaat mühendisiyim istanbul büyükşehir belediyesinde çalışıyorum.Herkes gibi bende golf sevdasına tutuldum ve araştırmalarım sonucu bu forumu buldum gayet güzel bilgili arkadaşların edindiği tecrübeleri paylaştığı bir ortam olması hoşuma gitti hemen üye oldum:)

2016 model bir golf araç alıp aranıza katılmak istiyorum araştırmalarm devam ediyor istediğim donanımlı güzel bir golf almak dileğiyle..
Değerli Hocam;

donanımlar hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz ve dahasını bulabileceğiniz tek yere hoş geldiniz.

Sanırım boş vakitlerinizi ayırmanız yetmeyeceği için boş vakit yaratmanız, arada bir bakarım derken müptelası olacağınız forumumuzun sayfaları arasında gezinmenizi öneririm.

Her şey sınıflandırılmış ve bilgi kirliliğine yol açacak detaylardan uzakta başlıklar halinde mevcut..

İlk olarak burası iyi bir giriş olabilir:

http://www.golftutkusu.com/opsiyonlar-ve-atolye/

Golf tutkunu dostlar olarak muhabettle selamlıyorum sizi..
teşekkürler sayın hocam

@scorpion @abdullahakyol @MuratÇKRKÇ @EMRAH ATTS

Hosgeldiniz, araçlarınız hayırlı uğurlu olsun, kazasiz belasız güzel günlerde kullanın inşaallah

Nexus 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@GolfTutkunu @necokyar86

hosgeldiniz, hayırlı uğurlu olsun

Nexus 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrar hoşgeldiniz arkadaşlar. Keyifli forumlar olsun, araçlarınız hayırlı olsun.

Merhaba İstanbul Güngören deyim

25 aralıkta ilk golf ümü aldım ve aranızdayım. :'(

Geri
Üst Alt