Ben Kimim? / Tanışma Konusu

emrah istanbul çatalca 1987 arabanın ledlerini fena karıştırdım mse hocamın paylaşımlarını tam okumadan yapmak istedim şimdi ise dış fren ledi iç sinyal ledi yanıyo dış sinyal led iptal oldu sağolsun  mse hocam yardımcı olucak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tekrar Merhaba,

Aracımı teslim aldım, teslim anı için bir iki foto istenmişti benden ama malesef Altürk'te işler o kadar yoğun ki, oturup konuşmaya fırsat bile olmadı. Daha sonra aldığım bir linkte.

https://www.dropbox.com/s/b321k8cy7zo929i/DSC05304%20%282%29.JPG?dl=0

İlk izlenimler:

Daha önce 1.8T Passat ve 1.6HDi C4 kullanmıştım. Bu araç oldukça farklı bir dizele göre, yeni olduğu için mi bilmiyorum motor biraz zayıf geldi, C4te olduğu gibi istediğim anda hızlanma olmuyor, hatta 5. viteste hızlanma yok gibi. Sanırım biraz alışma süresi gerekecek hem benim hem de araç için.

Son zamanlarda sürekli yağış ve kar olduğu için sürüş konusunda fazla deneme yapamadım ama ilk izlenimlerim gayet olumluydu, direksiyon kontrolü güzel, koltuklar destekli, aracın kullanıcı görüşü de güzel. Start stop özelliği ne kadar işe yarar bilmiyorum ama aracı yanlışlıkla stop ederseniz hemen çalıştırması güzel :) Yeni araç olduğu için bir iki defa kalkışlar da değil ama duruşlarda stop ettirdim :)

Yakıt kullanımı olarak araç henüz yeni olduğu için yorum yapmak doğru değil ama yine C4ten daha fazla tüketiyor, Fazla sıkışık olmayan E5 trafiğinde 100km de 5.4 tüketti, C4 le genelde aynı şartlarda 5.0 ın altında olurdum ama dediğim gibi biraz daha zaman geçmesini beklemek lazım.

Composition media sisteminde carconnect  seçeneği yok, bana verdikleri kullanım kılavuzunda car connect le ilgili epeyce bilgi var ama bu konuyu servise sormam lazım.

şimdilik bu kadar, daha sonra diğer izlenimlerimi de yazacağım.

maviŞimşek

Merhaba arkadaşlar, abiler, kardeşler..

Ben İstanbuldan Murat.. 28 yaşındayım, teknikerlik yapıyorum..

Aracım Golf 7 1.6TDI Midline Plus..

Herkese keyifli forumlar.. :)

MuratÇKRKÇ dedi:
Merhaba arkadaşlar, abiler, kardeşler..

Ben İstanbuldan Murat.. 28 yaşındayım, teknikerlik yapıyorum..

Aracım Golf 7 1.6TDI Midline Plus..

Herkese keyifli forumlar.. :)
Değerli Murat Hocam,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz

EMRAH ATTS dedi:
emrah istanbul çatalca 1987 arabanın ledlerini fena karıştırdım mse hocamın paylaşımlarını tam okumadan yapmak istedim şimdi ise dış fren ledi iç sinyal ledi yanıyo dış sinyal led iptal oldu sağolsun  mse hocam yardımcı olucak
Emrah hocam dostlar arasına Hoşgeldiniz.

Gerekli düzeltmeleri yapmak için beklemedeyim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

EMRAH ATTS dedi:
Değerli Hocam,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz.

abdullahakyol dedi:
Değerli Golf tutkunu Dostlarımız;

Burada kendimizi tanıtmak başkalarını da tanımak mümkündür.

Belli bir formatı yok. Hayal gücünüze ve keyfinize kalmış.
Golf 7 Tdi 110 Higline Kurşun grisi. Üniversite hazırlık arabam 4 gün sonra teslimata hazır
Değerli Hocam,

Hangi bölümde olacaksınız hazırlıktan sonra?

Hayırlı olsun herhangi bir ekstra bulunmuyor sanırım.

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Orhan Hoca dedi:
ne yaptınız emrah hocam yaptınız mı ledleri?
Hocam Emrah hocamızın kablosu şuan yanında değilmiş. Araçla kabloyu buluşturunca haber verecek düzelteceğiz inşallah :)

abdullahakyol dedi:
Değerli Golf tutkunu Dostlarımız;

Burada kendimizi tanıtmak başkalarını da tanımak mümkündür.

Belli bir formatı yok. Hayal gücünüze ve keyfinize kalmış.
Golf 7 Tdi 110 Higline Kurşun grisi. Üniversite hazırlık arabam 4 gün sonra teslimata hazır
Abdullah hocam aramıza Hoşgeldiniz. Golf'ünüz şimdiden hayırlı olsun.

Nerelisiniz, nerede okuyorsunuz biraz bilgi verir misiniz :)

Herkese merhaba,

Aslında siteyi uzun zamandır biliyordum(dh'den), hatta arada girip girip okuyordum ama üye olmamıştım. Artık üye olayım dedim :)

İsmim Yasin, 28 yaşındayım bekarım. İstanbul'da yaşıyorum. Aylarca neredeyse her marka model araca baktıktan ve pazarlık yaptıktan sonra ağustos ayında Golf aldım. Açıkcası birazda şans işi oldu. Ben sipariş verip aylarca bekleyebilecek sabıra sahip birisi değilim. Şansıma bir de buraya bakalım diye girdiğimiz maslak doğuş'ta çok hoşuma giden bir aracın ellerinde olduğunu öğrendim. Hemen pazarlık, kredi, ödeme, fatura aşamalarını geçip aracı görmeden satın aldım :) Açıkcası renkten dolayı (kurşun gri nasıl bir renk bilmiyordum) korkum vardı ama aracı teslim alınca rengide baya hoşuma gitti.

scorpion dedi:
Herkese merhaba,

Aslında siteyi uzun zamandır biliyordum(dh'den), hatta arada girip girip okuyordum ama üye olmamıştım. Artık üye olayım dedim :)

İsmim Yasin, 28 yaşındayım bekarım. İstanbul'da yaşıyorum. Aylarca neredeyse her marka model araca baktıktan ve pazarlık yaptıktan sonra ağustos ayında Golf aldım. Açıkcası birazda şans işi oldu. Ben sipariş verip aylarca bekleyebilecek sabıra sahip birisi değilim. Şansıma bir de buraya bakalım diye girdiğimiz maslak doğuş'ta çok hoşuma giden bir aracın ellerinde olduğunu öğrendim. Hemen pazarlık, kredi, ödeme, fatura aşamalarını geçip aracı görmeden satın aldım :) Açıkcası renkten dolayı (kurşun gri nasıl bir renk bilmiyordum) korkum vardı ama aracı teslim alınca rengide baya hoşuma gitti.
Değerli Yasin Hocam aramıza hoş geldiniz

Geri
Üst Alt