Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@Bebeto_06

Hoş Geldiniz.

Aracınız hayırlı olsun.

Yorumlar gösteriyor ki insanların, doğru, düzeyli bir mecraya ihtiyacı var.

Fazlası da golftutkusu.com  da var.

Doğru yerdesiniz. :'(

serkan dedi:
Serkan ben istanbuldan, 1.2 TSI Comfortline Uranüs Gri ile herkese selam.
Hoş geldiniz hocam. Renktaş bulmak zor benim için ;) bi güzel rengi niye kimse almıyor :)

Bebeto_06 dedi:
Herkese Merhaba,

Ben de Golf'ü olanlar arasına katıldım. Aracım yarın İstanbul'da olacak ve 4-5 Ocak gibi ''Ankara Şaşmaz'' bayinden teslim alcam bi aksilik olmazsa. Burayı daha önce bilmiyordum, youtube'de Can'lı testin videolarına bakıp golf hakkında bilgi almaya çalışırken kendimi burada buldum  :) (iyi ki de gelmişim) Her türlü öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese hayırlı günler.

Bu arada aracım ; Golf 1.2 TSI-Comfortline Manuel,Beyaz  sadece Sunruf yok full paket diyebiliriz.
Hoş geldiniz hocam. Neler ekli comfort üzerine sayın da keyfimiz yerine gelsin ;)

@Bebeto_06

Hoşgeldiniz foruma açıkçası bende merak ettim Yusuf hocam gibi eklediğiniz opsiyonları ?

Bebeto_06 dedi:
Herkese Merhaba,

Ben de Golf'ü olanlar arasına katıldım. Aracım yarın İstanbul'da olacak ve 4-5 Ocak gibi ''Ankara Şaşmaz'' bayinden teslim alcam bi aksilik olmazsa. Burayı daha önce bilmiyordum, youtube'de Can'lı testin videolarına bakıp golf hakkında bilgi almaya çalışırken kendimi burada buldum  :) (iyi ki de gelmişim) Her türlü öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese hayırlı günler.

Bu arada aracım ; Golf 1.2 TSI-Comfortline Manuel,Beyaz  sadece Sunruf yok full paket diyebiliriz.
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

mavişimşek dedi:
Sıcak karşılama için teşekkürler  :)

@mavişimşek

Hocam öncelikle hoşgeldiniz, eğer özel değilse neden yılbaşından önce aldığınızı öğrenebilir miyim, cünkü mtvden dolayı 499,5 TLlik bir kaybınız olacak.
Evet, bunu Altur'la konuştuk ama sanırım 2016 için taşıtların teslimiyle alakalı bir gecikme olacakmış, yeni ehliyet kanunuyla alakalı bir durum. 2016ya bırakırsam Ocak 20 den önce alamayacaktım arabamı, ayrıca vergi falan da artıyormuş, biz de bu sene alalım dedik. Bakalım hayırlısı.

Aramıza hoş geldiniz hocam. Aracı alırken birkaç güzel foto bizim için iyi olur ;)

Teslim anındaki fotolara bakarken mutlu oluyor insan.
Bunu umutmayayım, inşallah yarın birkaç resim post ederim.

Ufak soru: aracımı teslim alırken dikkat etmem gereken bazı noktalar forumda listelenmiş, özellikel dikkat etmem gereken bişey var mı?

HGS, OGS siz köprüyü sanırım kaçak geçip sonra HGS alağım, plan bu, başka bir çözüm olabilir mi?

maviŞimşek
Teslimatta kontrol edilecekler için rehber burada hocam;

http://www.golftutkusu.com/rehber/arac-teslim-almaya-gittiginizde-kontrol-edilmesi-gerekenler-rehberi/msg164/#msg164

HGS aracın faturası kesilince siz de plakanızı ayırtınca PTT şubelerinden veya bankalardan alınabiliyor. Teslimata giderken cebinizde olabilir. plaka vermeniz yeterli

Geri
Üst Alt