Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Cümleten herkese merhabalar,

İstanbul/ Göktürk'te yaşıyorum.

Golf e ilk adımımı 2012 model Golf R ile attım 1.5 sene önce sattım ama insan kopamıyor golften o yüzden süpriz bir siparişle 2016 ya yeni bir golf ile girmek için yeni siparişimi yıl sonunda verdim. sıkıntı bir süreç gene başlıyor benim için.

Keyifli forumlar

firadiko dedi:

Golf e ilk adımımı 2012 model Golf R ile attım 1.5 sene önce sattım ama insan kopamıyor golften o yüzden süpriz bir siparişle 2016 ya yeni bir golf ile girmek için yeni siparişimi yıl sonunda verdim. sıkıntı bir süreç gene başlıyor benim için.

Keyifli forumlar
Değerli Hocam,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz.

Umarım planladıklarınızı kısa sürede gerçekleştirirsiniz. 

Siz zirveden başlamışsınız... dolayısıyla R dışında bir seçenek tam olarak mutlu etmeyebilir sizi. Fakat elbette başka seçenekler de mümkün.

Konfigürasyonunuz nasıl olacak? 2016 model araç bekleyen dostlarımızın arasında bir konu açarak tanıtırsanız memnun oluruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
silvershadow dedi:

Keyifli forumlar
Değerli Hocam,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz.

Umarım planladıklarınızı kısa sürede gerçekleştirirsiniz. 

Siz zirveden başlamışsınız... dolayısıyla R dışında bir seçenek tam olarak mutlu etmeyebilir sizi. Fakat elbette başka seçenekler de mümkün.

Konfigürasyonunuz nasıl olacak? 2016 model araç bekleyen dostlarımızın arasında bir konu açarak tanıtırsanız memnun oluruz.
Hoşbulduk teşekkür ederim.

R dan şaşma gibi bir niyetim olmadı zaten olmaz da çünkü bağımlılık yapıyor :) nasıl bir golf sipariş ettiğime de ufak bir ipucu olsun bu  8D

firadiko dedi:

Keyifli forumlar
Aramıza hoş geldiniz...

Herkese merhabalar, ismim Murat. Orduluyum Ankarada okumaktayım. Kendimin Golf 5 1.4 140 hp ailemin Golf 7 1.2 105 hp aracı var. Silvershadow abimin makalelerini forum donanımda takip ediyordum, buraya üye olmak bugüne kısmetmiş, herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

pB0Gqa.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
murat52 dedi:
Herkese merhabalar, ismim Murat. Orduluyum Ankarada okumaktayım. Kendimin Golf 5 1.4 140 hp ailemin Golf 7 1.2 105 hp aracı var. Silvershadow abimin makalelerini forum donanımda takip ediyordum, buraya üye olmak bugüne kısmetmiş, herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

pB0Gqa.jpg
Değerli Murat Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Merhaba,

Ben Mustafa; SeatClubTurkey'den ProFR nickli Mustafa Ali'nin yönlendirmesi ile üye oldum. Fırsat buldukça aracımla ilgili deneyimlerimi buradan da paylaşmayı hedefliyorum.

Keyifli forumlar. :)

mustafaa dedi:
Merhaba,

Ben Mustafa; SeatClubTurkey'den ProFR nickli Mustafa Ali'nin yönlendirmesi ile üye oldum. Fırsat buldukça aracımla ilgili deneyimlerimi buradan da paylaşmayı hedefliyorum.

Hocam hoşgeldiniz foruma ben sct yi de takip ederim sonuçta kardeş grup aynı soydan sayılırız gün batımını görünce dayanamadım formumuza davet ettim. Kırmayıp da geldiğibiz için teşekkür ederim.

İyi forumlar

mustafaa dedi:
Merhaba,

Değerli Hocam,

Aramıza hoş geldiniz.

Şu anki aracınız  ve donanımı hakkında bilgi almak için merakla bekliyor olacağız.

Geri
Üst Alt