Obd eleven kodlama

Menuesteuerung_akustische_Rueckmeldung_global değerini"Aktif"
Akustische_Rueckmeldung_entriegeln değerini "Aktif"
Akustische_Rueckmeldung_verriegeln değerini"Aktif"
optische_Rueckmeldung_3.bremsleuchte değerini "Aktif"

yaptığında çalışması gerekiyor onun dışındakiler aracın orijinal halindeki gibi kalması lazım

bildiğim kadarıyla 2020 sonrası araçlarda (mqb evo platformuna geçene kadar) ekranda açıp kapatma seçeneği gelirse korna çalışmıyor.

Bir arkadaşa yaptım. Bu kodlamalar çalışıyor.

Ekli dosyalar

• IMG_1342.png
    IMG_1342.png
    236.4 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_1341.png
    IMG_1341.png
    260 KB · Görüntüleme: 22
Bende medya açılış ekranına R getirmek istiyorum, bilen var mı kodlarını

Birde şerit ortalama kodlaması yapılabilir mi acaba obdeleven ile

Menuesteuerung_akustische_Rueckmeldung_global değerini"Aktif"
Akustische_Rueckmeldung_entriegeln değerini "Aktif"
Akustische_Rueckmeldung_verriegeln değerini"Aktif"
optische_Rueckmeldung_3.bremsleuchte değerini "Aktif"

yaptığında çalışması gerekiyor onun dışındakiler aracın orijinal halindeki gibi kalması lazım

bildiğim kadarıyla 2020 sonrası araçlarda (mqb evo platformuna geçene kadar) ekranda açıp kapatma seçeneği gelirse korna çalışmıyor.
Hocam dediğin gibi açıyorum fakat ne ekrana geliyor nede korna çalıyor. Geri bildirim sinyallerinde bu liste var;

Ekli dosyalar

• 6DC225E3-B268-4052-93B6-B9A663C7A1EE.png
    6DC225E3-B268-4052-93B6-B9A663C7A1EE.png
    317.9 KB · Görüntüleme: 4
  • 98ADF7BA-F180-4950-B104-41F8997FC96B.png
    98ADF7BA-F180-4950-B104-41F8997FC96B.png
    317.6 KB · Görüntüleme: 4
  • DE2EF2B3-460C-4B83-A6FE-6C8EC6B9CCB3.png
    DE2EF2B3-460C-4B83-A6FE-6C8EC6B9CCB3.png
    294.7 KB · Görüntüleme: 4
1-Multimedyayı resetleyip kontrol et.
2- Akustische Rueckmeldung Signalhorn satırını (not active) olarak değiştir. Tekrar multimedyayı resetleyip dene.
3- Akustische Rueckmeldung global satırını (not active) olarak değiştir. Tekrar multimedyayı resetleyip dene.
Yine çalışmıyorsa engelleyen başka bir aktif özellikten dolayı olabilir. Yada kodlar bu araçlarda çalışmıyordur.

Bu özellik benim 2021 Ateca aracımda Menüye gelmemişti ama kodlama çalışıyordu. Menüden istediğimde kapatma şansım olmadığı için kodlamayı kaldırmıştım.

Son düzenleme:
1-Multimedyayı resetleyip kontrol et.
2- Akustische Rueckmeldung Signalhorn satırını (not active) olarak değiştir. Tekrar multimedyayı resetleyip dene.
3- Akustische Rueckmeldung global satırını (not active) olarak değiştir. Tekrar multimedyayı resetleyip dene.
Yine çalışmıyorsa engelleyen başka bir aktif özellikten dolayı olabilir. Yada kodlar bu araçlarda çalışmıyordur.

Bu özellik benim 2021 Ateca aracımda Menüye gelmemişti ama kodlama çalışıyordu. Menüden istediğimde kapatma şansım olmadığı için kodlamayı kaldırmıştım.
tamamdır deneyip tekrar haber veririm birde içerden kapı açıldığında alarm aktivasyonu nu nerden açıyoruz bu araç desteklermi acaba?

Hocam dediğin gibi açıyorum fakat ne ekrana geliyor nede korna çalıyor. Geri bildirim sinyallerinde bu liste var;
Bence obdeleven ingilzice kullanılması gerekiyor. Tam karşılığı çevirilmemiş bence...

kodlama konusunda da 2 araca yaptım görsellerdeki kodlamalar o araçlardan birisine ait 2021 model sorunsuz çalışıyor...hatta 2022 model poloda da birebir aynı kodlama var onda da çalışıyor...

Menuesteu ile başlayan satırı aktif değil yapar mısın. O satır menüye gelmesini sağlıyor o yüzden çalışmıyor.

birde tekrar kontrol et benim attıklarım ile birebir aynı değil bi kaç farklılık daha gördüm ama çalışmamasına sebep olan menuye gelmesini istemen, o satırı aktif değil yapman gerekiyor.

Menuesteu ile başlayan satırı aktif değil yapar mısın. O satır menüye gelmesini sağlıyor o yüzden çalışmıyor.

birde tekrar kontrol et benim attıklarım ile birebir aynı değil bi kaç farklılık daha gördüm ama çalışmamasına sebep olan menuye gelmesini istemen, o satırı aktif değil yapman gerekiyor.
Tamamdır deneyip haber vericem sağolasın

Geri
Üst Alt