Golf 8.5 sağa çekme sorunu

Bu arada bu sorun bir çok 8.5 kullanıcısında olabilir deneyimleyenler yazabilirse çok iyi olur

Bu arada bu sorun bir çok 8.5 kullanıcısında olabilir deneyimleyenler yazabilirse çok iyi olur
Abi yazdın ama dönemedim sana. Ben öyle bir sorun gözlemleyemedim. Bu haftasonu bi uzun yol yapıcam. Buradan bilgilendirme yaparım

Araçta sağa-sola çekme hissederseniz öncelikle lastiklerin yerini değiştirin, sorun çözülmezse diğer adımlara geçin.

Direksiyon açı sensörü kalibre edilip rot ayarları tekrar gözden geçirildi.Otoyola çıktıktan sonra güncel durumu paylaşıyor olacağım.

Tekrar selamlar,

Yetkili serviste tekrar rot balans kontrolü ve direksiyon açı sensörü sıfırlama işleminden sonra uzun yol yaptım.Bazı testlerimde sorun çözülmüş gibi gelsede bazende sanırım devam ediyor dedim.Ama önceki kadar bariz olmadığını söyleyebilirim.Sanki hala var ama bir yandan yok gibi bir durum şu an.Bir kaç gün daha izleyip durumu tekrar yazacağım.

Tekrar selamlar,

Yetkili serviste tekrar rot balans kontrolü ve direksiyon açı sensörü sıfırlama işleminden sonra uzun yol yaptım.Bazı testlerimde sorun çözülmüş gibi gelsede bazende sanırım devam ediyor dedim.Ama önceki kadar bariz olmadığını söyleyebilirim.Sanki hala var ama bir yandan yok gibi bir durum şu an.Bir kaç gün daha izleyip durumu tekrar yazacağım.
Bekliyorum hocam, ona göre servise gidip nokta atışı iş yaptıracağım. Yalnız çok gıcık bir işle uğraşıyoruz. Bize bozuk gelen, çoğu kullanıcının farkında olmadığı şeyler. Bu yüzden servis de çok uğraşmak istemiyor. Umarım çözeriz.

1000058522.jpg1000058521.jpg
1000058520.jpg
Şimdi lastikleri kontrol edeyim dedim. Balansta bir sorun yok ama adamlar resmen şerit led gibi kurşun takmışlar. Bu normal mi? @Xcorpit39 @sercan53

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt