Golf 8.5 Impression Retrofit

@metinkar üstadım bizim araçlarda şerit takip yani line asist var. Gizli özellik ile şerit ortalama açılıyor mu ?

Hayırlı olsun hocam kazasız belasız binin inşallah,bencede tercih meselesidir ama beyaz renk golfle bir bütün duruyor,hangi bayiiden aldınız Ankarada 1.346’nın aşağısında fiyat veren yok yeni gümrükten gelen araçlarmış.
Teşekkür ederim. Biraz zorlandım eski giriş bulmakta. Kalmadı sanırım eski girişli araç. Rize voskar 1340 diyor şu an.

Değerli arkadaslar iyi gunler dilerim. Bu rodaj mevzunu nedir ? Pazartesi salı alcamda Arabayi ona gore kullaniyim

Golf 8,5 araçtaki multimedia ve hayalet ekran çizilir mi?
Sizce koruma almaya gerek var mı? Dışarıdan çok sağlam duruyor. Gorilla glass sanırım. Ama internette detay bulamadım.

İşin açığı ekran koruyucu takmak istemiyorum. Hem dokunmatik ve görüntüyü etkileyecek. Hemde gece parlama yapacak.

Ne yapsam bilemedim? :)

Golf 8,5 araçtaki multimedia ve hayalet ekran çizilir mi?
Sizce koruma almaya gerek var mı? Dışarıdan çok sağlam duruyor. Gorilla glass sanırım. Ama internette detay bulamadım.

İşin açığı ekran koruyucu takmak istemiyorum. Hem dokunmatik ve görüntüyü etkileyecek. Hemde gece parlama yapacak.

Ne yapsam bilemedim? :)
Ne dokunmatiği nede görüntüyü etkiliyor ben kullanıyorum hocam

@İlker34 üstadım merhaba
sdf2 kırılınca gizli özellik ile şerit ortalama açabilir miyiz ? Sadece line asist var benim araçta.

@İlker34 üstadım merhaba
sdf2 kırılınca gizli özellik ile şerit ortalama açabilir miyiz ? Sadece line asist var benim araçta.
Tabii ki hocam yardımcı olurum ama biraz bekleyeceğiz gibi gözüküyor

Geri
Üst Alt