Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

Merhaba arkadaşlar,

Yeni araca geçiş yaparken, mevcut kasko ve trafiği iptal edip sıfırdan kasko ve trafik poliçesi yaptırmak mı mantıklı yoksa mevcudu yeni araca aktarmak mı?

Saygılar.

Merhaba arkadaşlar,

Yeni araca geçiş yaparken, mevcut kasko ve trafiği iptal edip sıfırdan kasko ve trafik poliçesi yaptırmak mı mantıklı yoksa mevcudu yeni araca aktarmak mı?

Saygılar.

Trafikte geçiş yok sıfırdan zaten yapılıyor...
Kaskoda başıma gelmişti devam ettireyim dedim fiyat aldım aynı özellikte sıfırdan fiyat aldım daha düşük çıktı ikisinide acentana sormalısın...

Trafikte geçiş yok sıfırdan zaten yapılıyor...
Kaskoda başıma gelmişti devam ettireyim dedim fiyat aldım aynı özellikte sıfırdan fiyat aldım daha düşük çıktı ikisinide acentana sormalısın...
Bilgi için teşekkür ederim Metin hocam.

Merhaba arkadaşlar,

Saygılar.
Kasko kaç lira civarı çıkıyor
Sıfır Tiguan R line icin

28-32 arası çıkar sanırım?

Ama eski aracın kaskodan devam edilirse zeyil yapılır ek ücret olur

Merhaba arkadaşlar,

Saygılar.
Ben aracımı alırken sigortayı yeni yaptırmıştım, kaskoyu cüzi bir fark ile devam ettirmiştim.
Eylülde trafik yaptırıyorum, Aralıkta kasko. Bilinçli bir şekilde yapmadım ama bana avantajı üst üste gelip de birden masraf çıkmış olmuyor :)

Sıfır Tiguan R line icin

Eski aracın poliçeleri komple iptal ederek yeni poliçe çalıştık. 2.5 milyon imm full kapsam Eureko kasko 15800 çıktı (9 taksit) ekstra sınırsız imm yaptırdım (4336 tl ye mal oldu) +zorunlu trafik 6307 tl.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Eski aracın poliçeleri komple iptal ederek yeni poliçe çalıştık. 2.5 milyon imm full kapsam Eureko kasko 15800 çıktı (9 taksit) ekstra sınırsız imm yaptırdım (4336 tl ye mal oldu) +zorunlu trafik 6307 tl.
2.850 binlik araca Sıfırdan fresh kasko icin güzel rakam gibi

Doguş servislerinde düdüğünden 2 bakım parası 15 bin tl

ek İmm için neovadan 10 milyon imm teklifi isteyin bence ?

Şubatta 650 liraya (altı yüz elli türk lirası) 10 milyon ek imm yaptırmıstım

Şimdi olsa olsa 950 liradır

Arkadaşlar merhaba;
Hepiyi sigorta şirketi, Kasko, Trafik sigortası %40 gibi diğer firmalara göre ucuz kafam karıştı acaba sorun yaşanırmı...

https://hepiyi.com.tr

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba;
Hepiyi sigorta şirketi, Kasko, Trafik sigortası %40 gibi diğer firmalara göre ucuz kafam karıştı acaba sorun yaşanırmı...

https://hepiyi.com.tr
Kaskoda sigorta şirketinin bilindik, güvenilir ve sağlam olması önemli. Lafta çok iyi vaatler sunuyorlar, ama Allah korusun bi kaza vs olduğunda o verdikleri vaatlerde durmaları önemli olan. Bu nedenle kaskoyu sağlamak güvenilir firmalara yaptırmak lazım diye düşünüyorum.

Sıfır Tiguan R line icin

2024 tiguan rline nisanda sıfır aldığımda serviste vdf aracılığıyla Anadolu sigorta genişletilmiş kasko, 5milyon imm, %65 hasarsızlık, meslek indirimi, ikame araç yok 12.650tl ye yaptırdım. Önceki 2020 tiguan highline keçili den Türkiye sigorta genişletilmiş kasko 9binden yaptırmıştım. Satınca iptal etirmistim. Eskisi üzerindemi devam ettiler, yoksa yenidenmi yaptılar bilmiyorum.

Merhabalar, aracıma kasko yaptıracağım. Dikkat etmem gereken hususlar nelerdir?

Bugün yaptırdım...

Anadolu Sigorta Kasko : 15,660₺
Sompo Sigorta Zorunlu Trafik: 5,223₺

Geçtiğimiz hafta kasko yaptırdım bende.
Sompo Sigorta Full Kasko 14.600₺

Geri
Üst Alt