Yoldaki araç durumu

styxd dedi:
Golf hakkında herşeyi öğrenebileceğimiz böyle güzel bir site için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ben de bir golf 7  siparişi verdim ve 20 Mayıstan beri gelmesini bekliyorum. Bugün ST ile görüştüm aracın Temmuz sonu - Ağustos başı geleceğini söyledi. Kalan 1 aylık süre nasıl geçecek bilemiyorum :) Sizlere sormak istediğimi bu Doğuş Oto indiriminin ne kadar devam edeceği hakkında kesin bir bilgi var mıdır ? Benim aracım geldiğinde İndirim olmaması durumunda başka bir marka ve modele yönelmek zorunda kalacağım ne yazıkki  X(
Değerli Hocam;

İndirimin geleceği hakkında konuşmak ekonomik gelişmeleri öngörmek kadar imkansız.

Sanırım Euro'nun Dolar paritesine ve satış rakamlarına bakılarak karar veriliyor.

Facebook indirimi olarak adlandırılan bu indirim kampanyası Facebook'tan şifre alınarak yapılabiliyordu bir zamanlar. Fakat bu şartnamedeki koşul neredeyse hiç uygulanmadı ve %3 indirim uzun süredir devam ediyor.

Bir dostumuz bu ay son demişti...

Ama bugün paylaştığım gazete haberlerine bakarak sürer sanırım..

Ay sonu bitecek olduktan sonra yarım sayfa ilan masrafına değmeyecektir bana kalırsa

@silvershadow  Herşey beklenir Doğuş'tan indirimi ay sonu kesebilirler de, fakat ST ile görüşmemde uzatılacağını düşünüyor. Bu indirim ve fiyat konusu gerçekten VW grubunda çok can sıkıcı bir durum. Yeni sipariş vereceklere sabırlar diliyorum.

@maniax  gemi egeye girmek üzere  s=captain

@yusuf @silvershadow @alper32 @eyo_men

eveet bekleyen ve merak eden tüm arkadaşlar;

bugün 11 gibi Doğuş otoya gittim işlemler ve pazarlık yapıldı. Aracın liste fiyatı 77400₺ olmuş opsiyonlarla. 73500₺ dedi. O arada bir aracı vasıtasıyla Doğuş iç Anadolu bölge müdürüne arattırdım Orayı ve inanın hiç bişey değişmedi. Daha doğrusu şu an %3+%1,5 indirim politikaları var. Bu Ankara'nın doymuşluğundan olabilir. Bilemiyorum. Bana denilene göre filo indirimi yapılmış. Aracı görmeye gittik beraber. İpadden nasıl foto koyulduğunu bilen varsa 6,5' ekranı çektim. Yoksa akşam koyucam. Gözüme çarpan bir sıkıntı yoktu zaten o heyecanla pek bakamıyosunuz

Lastikler dunlop sportmaxx gelmiş cinturato bekliyordum. Iyi ki ergo almışım, ortasındaki kumaş inanılmaz kaliteli

Üstün körü bakabildim, heryerinde bant, plastik, folyo vs vardı. Teslimde daha güzel fotolar çekerim inşallah.

Sonrasında havale Yaptım telefondan ücretsiz olarak

Şimdi plâka seçmek kaldı. Teslim 10 Temmuz inşallah. Tabi bu benim isteğim. Yoksa 3 iş gününde hazır oluyor.

Kasko için axa 1750₺ dedi.

Trafik Sigortası henüz yapmadı bişey de demedi

Ben bir Satıcı olarak garanti uzatmayı çok tavsiye etmiyorum çünkü LED'ler için 2 yıl sonrasında iyi niyet garantisi var ve dsg gibi büyük meblağlı bir probleminiz olmadığı için acele etmeyin düşünün dedi şimdilik bu kadar.

Soru isteklerinize her türlü cevap veririm  :)

Bu arada hediyeyi acık acık istedim i ih diyo. Hepsi yedek para olarak geçiyormuş da ötv falan filan bişeyler dedi :)

@maniax

Tekrardan hayırlı olsun.

İndirim fena değil. Fakat 73500 indirimli fiyatı mı? Çünkü % 4.5 oran var ama 900 tl düşürmüş sadece ?

Aracı teslim gününe kadar düzgün bir yere çekerler umarım. Plaka için tamponu delmemelerini ve bayi logosunu arka cama yapıştırmamalarını söylemeyi unutmayın.

Kasko biraz fazla geldi bana ?

MTV konusu ne oldu? Temmuzu yatıracaklar mı ?

@alper32 @yusuf

sağolun. Hani biraz daha indirim beklerdim ben de ama dümdüz hesapladığımızda 3900₺ inmiş. 3900/77400 dersek %5 yapıyor. araç açık bir alanda duruyor diğer arkadaşlarıyla. Teslimden bir gün önce bayiye geliyormuş

Bayi logosunu ilk kez duydum :) söyleyeyim

Tamponu ve fırça ile yıkamamalarını söyledim. Sadece tazyikli su kullanıyoruz dedi.

MTV temmuzu yatıracaklar

Kasko için araştırma yapıcam daha bakalım

bu arada dunlop sport maxx kafama takıldı. sanırım çok ekonomik ve uzun Ömürlü bir lastik değil. yol sesi ve konforu da pek iyi olmayabilir. 125 i cinturato yolda tutamadı mı noldu testlerde acaba  :D

@styxd

aylardır st ler  "ha bitti ha bitecek" diyorlar bitmedi, bence yine uzar diye düşünüyorum.

@maniax

hayırlı olsun hocam , kazasız belasız.

@the_dr

çok Sağolun hocam. indirim için temmuzda olmayacak o Yüzden faturayı haziranda kesmek istedim dedi bana St ama zannetmiyorum devam eder bence de. Dedim ki %3 bitmiş olsaydı nolacaktı? %2 yapardım dedi resmen

@maniax 

Tebrikler hocam, iyi günlerde kullanmak nasip olsun. Temmuz başında gidip ST ile yüzyüze görüşüp indirim durumunu öğrenmeye çalışacağım. Ben de Ankara'dayım, mahsuru yoksa sizin hangi bayiden aldığınızı öğrenebilir miyim ?

@the_dr

İnşallah uzar Hocam böylece herkes bütçesini daha fazla sıkıştırmaz.

@maniax 

hayırlı uğurlu olsun hocam Allah kaza bela vermesin

fotoları en kısa zamanda bekliyoruz

@styxd

doğuş oto çankaya. Konya yolu hacıbabanın yanı  &:

bu arada araç konfigürasyonunuz muhteşem  :'(

@bilmece

hepiniz çok sağolun. Akşam atıcam. 5 tane çekmişim aceleyle  :)

Merhabalar,aktif olmasam da iletileri büyük ölçüde okumaya çalışıyorum.İnşallah aracımı aldıktan sonra bu güzel forumda güzel paylaşımlarda bulunacağım.Bugün itibarı ile limana sevk aşamasındayız.Umarım ağustosa girmeden araç gelir...Keyifli forumlar...

Geri
Üst Alt