Yoldaki araç durumu

@silvershadow

silvershadow dedi:
benim araç şu limanda bayinin stok durumuna düşmüş pazarlığımızı yaptık işlemler başladı, nasipse cuma günü teslim alacağım. sabırsızlıkla bekliyorum hayırlısı artık.  :( '
Değerli  Hocam,

Haydi hayırlısı..

Tez zamanda kavuşmanın hazzını yaşamanızı dilerim.

Merakla bekliyorum teslimat fotoğraflarınızı
güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederim. heyacanlı vuslatın son günleri artık...

@blackfear13 değerli hocam en geçmez zaman şu son günler :) hayırlısıyla alırsınız umarım :( '

blackfear13 dedi:
@silvershadow

benim araç şu limanda bayinin stok durumuna düşmüş pazarlığımızı yaptık işlemler başladı, nasipse cuma günü teslim alacağım. sabırsızlıkla bekliyorum hayırlısı artık.  :( '
Değerli  Hocam,

Haydi hayırlısı..

Tez zamanda kavuşmanın hazzını yaşamanızı dilerim.

Merakla bekliyorum teslimat fotoğraflarınızı
güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederim. tatlı vuslatın son günleri artık...

@eyo_men senin memleketten(iskenderun) alacağım arabayı. allah sanada nasip etsin hayırlısıyla... senin güzel haberlerini dört gözle bekliyorum.

@blackfear13 Amiin son bir hafta işte geçmek bilirse bir an önce :) Arabayı alınca rodajı İskenderun'a git gel ile tamamlamayı düşünüyorum :) gelince ufak çaplı bir buluşma ayarlarız  :'( s=s15

blackfear13 dedi:
@eyo_men senin memleketten(iskenderun) alacağım arabayı. allah sanada nasip etsin hayırlısıyla... senin güzel haberlerini dört gözle bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sabah st ile görüştüm. Sistemden baktı gemimiz Neptune Thalassa. 04-08-2015 tarihinde Koper' den hareket edecek. Bu arada yukardaki teorim doğru çıktı :)

eyo_men dedi:
@blackfear13 Amiin son bir hafta işte geçmek bilirse bir an önce :) Arabayı alınca rodajı İskenderun'a git gel ile tamamlamayı düşünüyorum :) gelince ufak çaplı bir buluşma ayarlarız  :'( s=s15

@eyo_menbende aracı alınca antalya ya tatile çıkacağım rodajı tatile ayırdım. yetişmezse benim için sıkıntı olacaktı kendimi kötü hissederdim. birde babamın fiat doblosuyla tatil yolu aklıma geldikçe daha da bunalıyordum. :D gelirsen beklerim :'(

3.5 aylık bekleyişin sonuna geldim bugün 14.00 da aracımı almaya gideceğim geçen hafta st ile konuşup 65.600 den %5 civarı bi indirimle 62.500 e anlaştım. Allah aracını bekleyen forumdaşlara sabır versin.

Dostlar 4.5 ay boyunca verilen savaşın sonunda aracı teslim aldım. %4,5 indirim artı hediye olarak iki anahtarlık, kauçuk paspas, bagaj havuzu ve yangın tüpü verdiler sağ olsunlar. Araçla ilgili ilk izlenimim tek kelimeyle mükemmel. Şu an imkanım yok akşama doğru fotoğraflarını da yüklerim.

Ben buraya hiç uğramayım zira insan heyecanlanıyor :)

Az önce sorguladım ben de, üretime planlanmış ama tarih belli değil...

Herkese dertsiz sürüşler...

Değerli hocam, hayırlı uğurlu olsun... Darısı başımıza :)

mustafaos7 dedi:
3.5 aylık bekleyişin sonuna geldim bugün 14.00 da aracımı almaya gideceğim geçen hafta st ile konuşup 65.600 den %5 civarı bi indirimle 62.500 e anlaştım. Allah aracını bekleyen forumdaşlara sabır versin.
@ercanerten hocam, savaşın galibi belli olmuş o hediyeler ne öyle 8D

Dostlar 4.5 ay boyunca verilen savaşın sonunda aracı teslim aldım. %4,5 indirim artı hediye olarak iki anahtarlık, kauçuk paspas, bagaj havuzu ve yangın tüpü verdiler sağ olsunlar. Araçla ilgili ilk izlenimim tek kelimeyle mükemmel. Şu an imkanım yok akşama doğru fotoğraflarını da yüklerim.

@blackfear13 resmen Allah korumuş doblo iyi geniş araba da 2 ay kullanmış biri olarak konforsuzlukta ilk ona girebileceğini söyleyebilirim 8D

blackfear13 dedi:

@eyo_menbende aracı alınca antalya ya tatile çıkacağım rodajı tatile ayırdım. yetişmezse benim için sıkıntı olacaktı kendimi kötü hissederdim. birde babamın fiat doblosuyla tatil yolu aklıma geldikçe daha da bunalıyordum. :D gelirsen beklerim :'(

@mustafaos7 @ercanerten    Hayırlı,uğurlu olsun Allah kaza beladan korusun...

@bacey  Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz,mutlu olacaksınız sabır... :)

@eyo_men  Maşallah donanım çok güzel,son düzlüğe girmişsiniz...Az kalmış... :'(

R'sıza da maşallah :) Adana'ya yolum düştü fakat zamansızlıktan dolayı hiç haber veremedim yoksa muhakkak fani gözle görmek isterdim sizi ve R'sızınızı :)

Umut dedi:
@eyo_men  Maşallah donanım çok güzel,son düzlüğe girmişsiniz...Az kalmış... :'(

Şuradaki bekleyiş sürelerini görünce benimki jet hızıyla gelmiş 47-48 günde.

Geri
Üst Alt