Ses yapmayan Fren balatası tavsiyeleriniz ( Golf 7 - 2013 )

Aracıma salı günü ate marka arka fren balatası taktırdım. Yorum yapmak için çok erken ama bugüne kadar ötme yapmadı. Bu haliyle devam ederse çok memnun kalacağımı düşünüyorum. Yenisini taktırmadan önce özellikle sabahları ve akşam iş çıkışı belirli bir KM'ye kadar ötme yapardı.
Ötme yapıyor mu 1 sene olmuş

Arkadaşlar ön fren balatası bitmişti 2 ay önce , bakım yaptırdığım ustaya götürdüm ZEGEN diye bir marka taktı. Bu çok iyi bir balata hiç ötmez öterse getir dedi. O gün bu gündür frene bastığımda kuş gibi ötüyor araba. Hatta ötmüyor çığlık atıyor biraz bin düzelir dediler düzelmedi ben de bir ay sonra ustaya tekrar götürdüm. Bu balata ötmez senin disklerin yamuk dedi , diskleri tornacıya yolladı sonra tekrar taktı. Fakat araba frene basınca hala ötüyor ! Şimdi ben ne yapayım ? Gidip Ustayla mı tartışayım nedir yani üstelik bir de boş yere torna parası vermiş olduk 350 lira =/ Neyse arkadaşlar bana ÖTMEYEN hatta çıt ses bile yapmayan bir balata önerir misiniz. Parası mühim değil 500 bin lira olsa da gidip o balatayı alacağım yeter ki ÖTMESİN ! =((
Geçen hafta 165 bin km de arka disk balata değiştirdim.Ate den şaşmayın asla

Geri
Üst Alt