Yeni Araç Tavsiyesi

Bu fiyattaki vag grubu sıfır araçlar golf, polo, taigo, tcross, kamiq, fabia, leon… ne yazık ki hiçbiri ihtiyacımı karşılamıyor.
Tek sıfır ihtimali seat/cupra ateca
Scala ve kamiq bence gayet geniş arabalar, hatta scala bagaj olarakta gayet iyi 460 litre diye biliyorum

Aracımı satabilmem epey uzun sürdü. bu süreçte sermaye ile ikinci el tiguanlar arasındaki fark epey açıldı. eski kasa için istenen fiyatlar 2milyonun üstüne çıktı, 2.500.000 yazan bile var. Cupra Ateca'da faizsiz kredi seçeneği gördüm. Henüz fiyat sormadım ama liste fiyatı 2.100.000. Tiguan için bütçeyi artırmak üzere bir süre beklemek mi Cuprayı almak mı? Ne dersiniz?
Yakin zamanda ateca xperience plus kullandım Uzun yolculukta konfor hacim memnun edici, ön göğüs paneli biraz demode dursada kullanışlı buldum ,yenilerde herseyi ekrana koyuyolar bi tuşa basmak yerine yarım saat menüde ara ki bulasın, yalıtım olarak formentor a göre daha iyi buldum , cupra logolu atecaların donanımı daha tatmin edici , bağımsız süspansiyon ve ıslak kavrama dsg olmaması eksileri olarak sayılabilir, belki cupra logolu atecalar da dcc ile bağımsız geliyor olabilir

Son düzenleme:
Son ana kadar tiguan için zorlayacağım, 1-2 ay arabasız beklemeyi göze aldım. Sıfır araç kampanyaları başlayınca 2.el fiyatları da düşer belki biraz.
Ağustosta 1.900 civarı olan araçlar 2.100 yazmaya başladılar
iki hafta önce Tiguan aldım, adamlar nuh diyor peygamber demiyor, zar zor 26 bin tl indirim yaptılar ama satılmayan passat R Line da 200 bin indirim yapabiliyorlar. Dilerim bu bekleyiş sürecinde kur dan dolayı zam olmaz da hedefinize ulaşırsınız.

iki hafta önce Tiguan aldım, adamlar nuh diyor peygamber demiyor, zar zor 26 bin tl indirim yaptılar ama satılmayan passat R Line da 200 bin indirim yapabiliyorlar. Dilerim bu bekleyiş sürecinde kur dan dolayı zam olmaz da hedefinize ulaşırsınız.
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın, kazasız belasız. Teşekkürler, inşaallah

Dün Ankara Arca daydım. Golf8.5 1.5etsi rline 2150 dediler. Liste fiyatından 200bin aşağı.

Geri
Üst Alt