Golf 8 mercek far uzakdoğu

ciddikedi

Üye
İsim
Osman
Araç
Golf mk8 impression
Selamlar, Golf 8'lerde taiwan stopları uzun zamandır görüyoruz ancak ön farlar da yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başlamış.

https://www.alibaba.com/product-detail/Upgrade-to-U-style-DRL-full_1601197744354.html

Özellikle kötü koşul farı olmayan Life ve Impression modeller için anladığım kadarıyla hem soket sokete uyumlu hem de farlar açılınca ikisi birden yanıyor.
Aynı zamanda kayar sinyal de mevcut. Ürünün videosunu izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar golf8 olan zaten Türkiye'de var fakat hiçbir şekilde çin ürünü olduğu halde yani tak çalıştır olduğu halde çalıştıramadılar bu bilgiyi daha önceki konularda yazmıştık konuşmuştuk zaten... ama bu eklediğiniz o ürünler değilse birisi kurban seçmeli kendini çünkü geçen sene gelen ürünler getirenin elinde patladı kimse bu saatten sonra parasını çöpe atmaz € $ bazında geliyor...

Ben size şöyle yine bir bilgi vereyim eski sponsorumuz Semtuning şu anda bu yeni makyajlı kasa aracın ön tamponunu arka tamponunu farlarını stoplarını çinde fabrikada ürettiriyor ama ne zaman üretim biter testler biter gümrük verileri vs biter de gelir bilemem haberim olursa yazarım...

Sizin için farı İstanbulda satan bir yer araştırdım ve deneme fırsatı buldum. Far genel olarak oldukça kaliteli. İç taraftaki kötü koşul farının yerinde ayna var ve çok küçük bir led bulunuyor. Ürün soket uyumlu doğru ancak maalesef çalışmadı. Uzun, kısa, gündüz ve sinyalde hareket olmadı. Soket uyumlu olması bir anlam ifade etmiyor zira orda GTI farını inceledik onun da soketi aynı. İçerisindeki pinlerin yerleşimi farklı olabilir bu konuda fikrim yok. Üzerinde beyinler bulunuyor ancak parça kodu mercekli far ile aynı. @İlker34 ile görüştüğümde beyin farklı olduğu için kodlanması gerekebileceğinden bahsetti.
IMG_5416.jpegIMG_5417.jpegIMG_5418.jpegIMG_5419.jpegIMG_5420.jpegIMG_5421.jpeg

Tr de 16.000tl fiyat istemiş birisi. artık montajına başlamışlar

Şoyle birsey gordum,

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240719_065130_Instagram.jpg
    Screenshot_20240719_065130_Instagram.jpg
    98.8 KB · Görüntüleme: 45
Yeni ürünler bolca var çalıştıranlar kısa sürede ortaya çıkar muhtemelen... farın adının nasıl yazıldığını bilmeyen satıcılar umarım farın çalıştığı görmüştür en azından bu tarz farları satan firmalar kobay bir araç bulup farın canlı halini eklese ne şık olur...

Şoyle birsey gordum,

Son düzenleme:
ithalatçı firma dün bana video gönderdi. Impression araçta takmışlar çalıştırmışlar. Yeni gelmiş ürünler. Krom ve kırmızı şeritli iki çeşiti var.

ithalatçı firma dün bana video gönderdi. Impression araçta takmışlar çalıştırmışlar. Yeni gelmiş ürünler. Krom ve kırmızı şeritli iki çeşiti var.

Zaten eski üründen hiçbirisi çalışmıyordu ben yazmıştım daha önce, yeni ürünler çalışıyorsa süper, herkese hayırlı olsun, bence almadan önce bizim eski sponsordan da fiyat alın mutlaka arada bir kaç bin TL farkı olacaktır...

Geri
Üst Alt