Golf 8 mercek far uzakdoğu

almak isteyen arkadaşlar Aksaray Şubesi ile görüşüp Forum'da olduğumuzu söyleyip fiyat alabilirler 15.750₺ olarak revize edildi...

Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun...
Soket solete calistirabilmisler mi ? Semtuningin hic bir yerde sosyal medya kullanmiyorlar. Goruntu varmi denemelerden acaba? Sari sitede urunude goremedim.

Soket solete calistirabilmisler mi ? Semtuningin hic bir yerde sosyal medya kullanmiyorlar. Goruntu varmi denemelerden acaba? Sari sitede urunude goremedim.

İrtibatlarından arayın uğur olması lazım orada gerekli desteği verecektir...

Bugün impressionda çalıştığı iddia edilen başka farları denedik. Maalesef durum aynı. Soketleri incelediğimizde aftermarket farda 5 pin olmasına karşın impression farda 6 pin olduğunu farkettik. Satan arkadaş 2021 ve 2022 ortasına kadar araçların 5 pin olduğunu sonrasında ise 6 pin olarak güncellendiğini söyledi. Dolayısıyla 2021 aracı olanlar deneyebilirse fikir sahibi olabiliriz.

@metinkar abi desteklerin için teşekkür ederiz lakin aynı ürün mü bilmem ama şuan piyasada daha uyguna bulunabiliyor.

2021 ve 2022 lerde soket ve tesisat 2023 ve 2024 e göre farklı . O yüzden 2021 2022 perde far çalışıyor fakat 2023 ve 2024 İmpressionlarda çalışmıyor boşa alıp da iş çıkarmayın kendinize cozebilirse kendileri çözsunler

Bu hafta ben 2022 model Impression araçta deneme yaptım. Kısa farlar çok kısık şekilde sabit yandı. Gündü farı, sinyal ve uzunlar ise yanmadı.

Şuan en dip fiyat 14.000 TL.

2021-2022 model ımpressionlara uyuyor 2023 modellere uymuyor.

Life paket araca uygulanamadı 2-3 tane araca .

Şuan en dip fiyat 14.000 TL.

2021-2022 model ımpressionlara uyuyor 2023 modellere uymuyor.

Life paket araca uygulanamadı 2-3 tane araca .
Kayar sinyal çalışıyor mu peki yapılabilenlerde? Bir tane satıcı kayar sinyalin çalışmadığını söyledi.

2021 impression paketlerde çalıştığı söyleniyor doğru mudur?

Geri
Üst Alt