Golf 8 mercek far uzakdoğu

Aynen ben de merak ediyorum. Uygulayan olsa da görüşlerini yazsa. Uygulama yapan yer önemli sanki.

Selamlar, Golf 8'lerde taiwan stopları uzun zamandır görüyoruz ancak ön farlar da yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başlamış.

https://www.alibaba.com/product-detail/Upgrade-to-U-style-DRL-full_1601197744354.html

Özellikle kötü koşul farı olmayan Life ve Impression modeller için anladığım kadarıyla hem soket sokete uyumlu hem de farlar açılınca ikisi birden yanıyor.
Aynı zamanda kayar sinyal de mevcut. Ürünün videosunu izleyebilirsiniz.
LEd ampuller mercekli farlara takılmazsa karşıdan geleni feci şekilde etkiliyor özellikle tofaşlarda kullananlar felaket .
farlar çok güzeller,golf 7 ler için de var mıdır acaba? allta golf7 için osraw marka ledlerin montaj videosu.Çok güzel görünüyor
şu videodaki ustalar gibi temiz profesyonel çalışan ustalar var mıdır acaba Türkiye de merak ediyorum :)

Son düzenleme:
Kayar sinyal mevcut sanırım değil mi? Bir de uzunlar, kısalar, gündüz led farlarının performansı orijinale kıyasla nasıl?

Kayar sinyal mevcut sanırım değil mi? Bir de uzunlar, kısalar, gündüz led farlarının performansı orijinale kıyasla nasıl?
Arkadaşım kayan dedi ancak ben değildi diye hatırlıyorum şuan araçtaki r bodykiti farları ve magnetti marelli iqled stopları çıkarttı aracı satıyor . Farlar satılık bilginize görselleri mevcut

Arkadaşım kayan dedi ancak ben değildi diye hatırlıyorum şuan araçtaki r bodykiti farları ve magnetti marelli iqled stopları çıkarttı aracı satıyor . Farlar satılık bilginize görselleri mevcut
Görselleri paylaşabilirsen farlara talip olabildirim

Tüm modellerde çalışan yeni farların geldiği söyleniyor. Fiyatlar daha yüksek 22-25 arasında. Deneyebilirsem aktaracağım.

Geri
Üst Alt