Golf 8.5 Impression Retrofit

Bu arada sifir bdm takanlarda bile retrofit imkani tanimiyor. Kisaca vw ne kadar ekmek o kadar kofte diyor. Kofteyi de ben satarim demis :)
Hocam bayi yapabiliyor mu retrofit işini yani gidip kamera taktırabiliyor muyuz ?

Bayi mevcut yazilim guncellemelerini yapsa bence bu asamada cok iyi olacak.

Komple devre dışı bırakılmıyor sanırım ben her park sırasında tekrar kapatıyorum çünkü kendini aktif oluyor. Komple kapatmanın bir yolu var mı
evet ya geçende yine kendini gösterdi TAKK diye, kapatmıştım bu sefer çok pis çarptım bir yere sanırım dedim, baktım yine birşey yok :) yalnız fobi olmaya başlar böyle giderse..

Arkadaslar arabayi teslim aldım bugün.Start stop devreye girmiyor.hiz sabitlemenin amblemi duruyor ekranda ondan mi acaba ? Nerden kapatacagiz bulamadim :)) bide arkadaslar koltuklar için kılıf alan oldu mu ? Yada minder
Hayırlı olsun, araç çok yeni akü optimal şartlarda değilse aracı kapatmaması normal, ayrıca klima açıksa da kapatmaz veya o an güç çeken bir şey var ise.

Koltuk kılıfı ben vag aksesuar diye bi instagram sayfasından almıştım, tavsiye edebilirim, terletme falan yapmıyor çok rahatlar, sadece ufak bir modifikasyon yapmanız lazım.

Kardesim bu kadranin rengi degismiyor degil mi bulamadim ben ama . Bide bu ambiyans işini bi an önce cozmemiz lazım.eger cozersek garanti bozuluyor mu

Bende begendim cok guzel akiyor maşallah
Su an rodajdayimda dayanamadim biraz yokladim iyi kaçıyor
Rodaj 1000 km sabırlı olmaya çalıştım ama sonrası hep 190 200 yaptım. Gerçekten araç gidiyor. Uzun yol çok yapıyorum genelde top speed. Bastın mı gider basmadın mi yakıt tasarrufu sağlar. Ben arabayı da motoru da çok beğendim.

Rodaj 1000 km sabırlı olmaya çalıştım ama sonrası hep 190 200 yaptım. Gerçekten araç gidiyor. Uzun yol çok yapıyorum genelde top speed. Bastın mı gider basmadın mi yakıt tasarrufu sağlar. Ben arabayı da motoru da çok beğendim.
Kanka aynen öyle.allah kaza bela vermesin.Bi sey sorcam direksiyonu tam sağa çevirince bi ses geliyor sizde var mi o

Hocam son hız kaç bizim araçlarda, limitor var mi?

Geri
Üst Alt