Golf 8.5 Impression Retrofit

8.5 kullanicilarindan, aracina yag eklendikten sonra ilave yag ekleme ihtiyaci olan oldu mu acaba?

Kardesim bu kadranin rengi degismiyor degil mi bulamadim ben ama . Bide bu ambiyans işini bi an önce cozmemiz lazım.eger cozersek garanti bozuluyor mu
Kadran rengi değişiyor ama yazılım kırılmasını bekliyoruz hocam. SFD2 açılsın sonra olacak.
Birde Hocam ben arka stopları değiştirmeyi düşünüyorum. 8.5 kasanın IQ light stop u çok beğenmiyorum. O yüzden Tayvan çıkmasını beklemeden belki 8 kasanınkini takabilirim.

Kadran rengi değişiyor ama yazılım kırılmasını bekliyoruz hocam. SFD2 açılsın sonra olacak.
Birde Hocam ben arka stopları değiştirmeyi düşünüyorum. 8.5 kasanın IQ light stop u çok beğenmiyorum. O yüzden Tayvan çıkmasını beklemeden belki 8 kasanınkini takabilirim.

Kanka bende oek begenmedim zaten eski aracimda golftu onun aynisi neredeyse.İlerde degistirelim bir kac aya .bu degisimde gsranti bozulmuyor degil mi kanka

Illakinin tanimi biraz degisken maalesef.

Herkese merhaba
Golf 8.5 için ufak tefek yaptığım ve yapacağım iyileştirmeleri sizlerle paylaşmak istedim.

İlk etapta 17 inç jant + Pilot sport 5 jant lastik kombinasyonuna geçtim.
Jant modeli 2024 Tiguan life pakette bulunan 17 inç ET 40 Bari modeli
Golf 8.5 style paket jantıyla neredeyse aynı ET değerleri farklı sadece. Bendekinin ET değeri bayağı düşük olduğu için spacer etkisi verdi biraz.

Ardından spor pedal setini uyguladım.

Cam filmi olarak LLumar ATR serisi tercih ettim.

Önümüzdeki ay amblem geri görüş kamerası yapmayı planlıyorum.

Hayalet ekran ve orta ekran için ekran koruyucu aldım onlarıda müsait bir zamanda yapacağım.

Sonrasında planlarım arasında katlanır ayna ve anahtarsız giriş var. Bakalım yavaş yavaş birşeyler yapmaya çalışacağım.
Spor pedal seti nerden alicaz fiyat ve montaj bilgisi verebilirmisiniz araçlarimiz ayni renk bu arada çok memnunum sizede hayirli olsun

Merhabalar. Golf 8.5 olarak 1.5 TSI impression paket sıfır satın almak istiyorum önerir misiniz ? Fiyat olarak çoğu bayi aynı rakamları sunuyor 1.345 - 1.390 bandında.
1360 a aldim uranüs gri fena memnunum araç kalite kokuyor alacağin en iyi c hatcback bence pişman olmassin manuel bence çok iyi tercih senin

Ekli dosyalar

• IMG_4027.jpeg
    IMG_4027.jpeg
    194.3 KB · Görüntüleme: 26

ekran korucuyu tavsiye etmiyorum sıcak havalarda erir yapışır

bazen ekrana dokunamıyordum o kadar sıcaktı

Geri
Üst Alt