Golf 8 1.0 tsi manuel vs golf 8.5 tsi manuel

Memlekette fiyatı yükselen şeylerin düştüğü çok nadir görülmüş şey… kararsız kaldım bu dediğinizden sonra.
Şu attığım 1.265 ilanı fake değilde direk alın derim veya 1.315.000 e kadar olan araçlarla pazarlığa oturun en kelepir hangisiyse alın. Bayiinin yapacağı indirim aslında arabanın baz fiyatı şu an 1.330.000 tl Yunus grisi olması lazım ancak araç yok satıyor elde kalma durumu olmadığından kime ne tutturursam kar olayı mevcut bayilerde. Birkaç bayiiden fiyat alın mutlaka fiyatları düşüreceklerdir

Şu attığım 1.265 ilanı fake değilde direk alın derim veya 1.315.000 e kadar olan araçlarla pazarlığa oturun en kelepir hangisiyse alın. Bayiinin yapacağı indirim aslında arabanın baz fiyatı şu an 1.330.000 tl Yunus grisi olması lazım ancak araç yok satıyor elde kalma durumu olmadığından kime ne tutturursam kar olayı mevcut bayilerde. Birkaç bayiiden fiyat alın mutlaka fiyatları düşüreceklerdir
1360 a aldim balikesor yağci 19 eylülde

Herkese merhaba, araç alma arefesindeyim. 45 binde servis bakımlı 21 model hatasız boyasız fabrikasyon hız sabitleme + ışık paket araç için 1060tl fiyatta anlaştık. Golf 8.5 manuel 0 km araç için ise bayiden 1360 fiyat aldım. Arada 300 bin tl lik bir fark var. Sanırım 1.0’ı alacağım. Sizce 300 fazla verip almadığım için sonrasında bir pişmanlık yaşar mıyım? Kullanıcı deneyimlerinizi merak ediyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Imression 8.5 aldim 1.5 116 hp manueli fena keyifli cok cok memnunum araba kayiyor performansida harika ekrani konforu beni mutlu etti

7.5 ile 8 arasında kalsan derim ki hiç değmez vermeye. 8, 7.5 in daha elektronik hali. Ama Golf 8.5 cok farklı 8 den. Donanım olarak uçurum fark var. Travel asist, emergency asist, acc bunların dışında gsr2 güvenlik sistemleri. +1 hava yastığı. +1 bas hoparlör, büyük ekran, kablosuz carplay, katlanır ayna, viraj kabiliyeti bariz bir sekilde geliştirilmis. En önemlisi 1.5 motor alıyorsun. 300 bin tabiki verilir. Ben verdim. 1250 ye golf 8 i verdim 1550 ye 8.5 aldım.
8 ile 8.5 arasında hava yastığı ve hoparlör farkı yok biliyorum. Viraj kabiliyeti konusunda değişenler hakkında bilgi verebilir misiniz?

ben otomatik 21 den yana kullanırdım tercihimi. sizin tercihiniz ne olursa olsun hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt