Golf 8 1.0 tsi manuel vs golf 8.5 tsi manuel

Sizin de yorumlarınız ışığında 2024 impression alma kararı verdim, 1346’da anlaştık kapora verdim p.tesi araç teslim edilecek. Çok teşekkür ederim.
Tank gibi araba aldınız hocam. Clio, Egea parasına hakiki alman üretimi Golf :)
Bende 1269'dan fırsatı yakalamıştım.
Bence 1346'da uygun fiyat. Gelecek yıl bu rakamlar çok komik kalacak.

8 ile 8.5 arasında hava yastığı ve hoparlör farkı yok biliyorum. Viraj kabiliyeti konusunda değişenler hakkında bilgi verebilir misiniz?
Merhaba

Golf 8 lerde 2022 in yarısı ve onun öncesinde ki araçlar da şoför ve ön yolcu arasında ki merkezi hava yastığı maalesef bulunmamakta. Benim golf 8 aracım 2022 modeldi fakat kendi şasi numarasıyla sorgulamadan merkez hava olmadığını gördüm. Arkadaşın baktığı 2021 model oldugu için olması imkansız. Euro ncap testlerinde golf 8 in 2019 ve 2022 de ayrı ayrı teste sokulmasinin sebebi budur. 2023 ve sonrasında ise mevcut. Golf 8 ve 8.5 resmi broşürlerinden bir kesit koydum.

Hoparlör +1 merkezi bas hoparlör var. Oldukça işe yarıyor.

Viraj konusunda tamamen kendi sürüş deneyimlerimle elde ettiğim fikir diyebilirim. Golf 8 de virajda yatma hissi oluyor. Golf 8.5 da ise o his yok.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20241015_040848_Chrome.jpg
    Screenshot_20241015_040848_Chrome.jpg
    129.2 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20241015_040756_Drive.jpg
    Screenshot_20241015_040756_Drive.jpg
    156.7 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba

Golf 8 lerde 2022 in yarısı ve onun öncesinde ki araçlar da şoför ve ön yolcu arasında ki merkezi hava yastığı maalesef bulunmamakta. Benim golf 8 aracım 2022 modeldi fakat kendi şasi numarasıyla sorgulamadan merkez hava olmadığını gördüm. Arkadaşın baktığı 2021 model oldugu için olması imkansız. Euro ncap testlerinde golf 8 in 2019 ve 2022 de ayrı ayrı teste sokulmasinin sebebi budur. 2023 ve sonrasında ise mevcut. Golf 8 ve 8.5 resmi broşürlerinden bir kesit koydum.

Viraj konusunda tamamen kendi sürüş deneyimlerimle elde ettiğim fikir diyebilirim. Golf 8 de virajda yatma hissi oluyor. Golf 8.5 da ise o his yok.
Bu enteresan bir detaymış, benim aracım 10/22 girişli. OBD11'da hatta 23 model görünüyor. Bu bahsi geçen hava yastıklarının mevcudiyeti dışarıdan belli oluyor mu?

Merhaba

Tşk ederim. Airbag olayını bilmiyordum. Bendeki 8 2023 mayis üretimiydi.
Hoparlör işine gelirsek, öndeki center hoparlor. Aracta sub woofer bulunmuyor. Ha olmasa da oluyor zaten cok bir eksiklik hissettirmiyor. Parasının karşılığı kadar diyelim.
Yatma hissi 1.0 ve 1.5 ağırlık farkindan olabilir kanisindayim. Sanmıyorum alt takimda degisiklige gitsinler.

Multimedya ekranı ile ön cam arasında bende hoparlör var. Acaba başka bir hoparlörden bahsediyor olabilirler mi? Aracım 2023 model.

Merhaba

2023 golflerde orta kolçak deri acaba deri olanlarda mı airbag var. benim aracım 2021 11. ay üretimi ama şaseye göre 2022 orta kolçak kumaş. life paket

Tamamdir, hic farketmemisim. Airbag yaziyor. Benim aracimda varmis. Tesekkurler bilgi icin.
tam neresinde foto atar mısınız ve öndeki kolçağınız deri mi kumaş mı

Geri
Üst Alt