Güncel Bakım Masrafları

Garanti dönemlerinde farklı yetkili servislerde bakım yapılıp garanti sonrası bir arıza da farklı bir yetkili servis iyi niyetten yararlandırabiliyor mu?
Önceki golf7 tdi aracımın bakımı için sürekli eski adıyla doğuşoto etimesgut, şimdiki adıyla arca ya gittim. Mekatronik arızalandı, iyiniyetten komple mekatronik değişti, sadece işçilik ücretinin belli bir kısmını ödedim. 3 ay sonrasında ise 1den 2ye geçerken titreme yaptığından iyiniyetten kavrama değişti, sadece işçilik ücretinin belli bir kısmını ödedim. Bence aynı servise ve aynı servis danışmanına gitmek önemli. Daha ilgili ve anlayışlı oluyorlar.

Iyiniyete girip girmeyecegi; servisin doguşa veya Vw Almanya merkeze yazdığı mesaj ve mesajdaki görüşleri etkili oluyor gibi.

Merhaba arkadaşlar
Bugün golf 7 2014 manuel aracıma
İna marka triger devirdaim ve V kayışı ön keçeli kapak V rulmanı takıldı
Liqi moly yağ mann filtreler mazot filtresi dahil
Işçilıkle beraber 23 bin tl ye İstanbul’da özel serviste yapıldı sizce fiyat nasıl?IMG_1001.jpeg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar
Işçilıkle beraber 23 bin tl ye İstanbul’da özel serviste yapıldı sizce fiyat nasıl?

Bana birazcık yüksek geldi. Güncel fiyatlara çok hakim değilim ama 10bine yakın işçilik yazmış sanki.

Ek: v rulmanı dediğiniz şey kasnak bilyası ise ciddi yüksek gibi. Ben dinamo kasnağı mı acaba deyip ona göre kafadan hesaplamıştım.

Ek 2: detaylar geldi. Ön keçeli kapak nedir, kaç paradır bilmiyorum ama ama diğerleri ve işçilik bedeli normal geldi. Sıkıntı yok. Bir tek kartel :) tapasına düz 100 yazması komik geldi. Cam suyu ekleyip yazsa güzel espri olurdu. :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar
Işçilıkle beraber 23 bin tl ye İstanbul’da özel serviste yapıldı sizce fiyat nasıl?Ekli dosyayı görüntüle 78196
Parça ücretlerini biraz yukarıda yazmış, işçilik de yüksek.

Merhaba arkadaşlar
Işçilıkle beraber 23 bin tl ye İstanbul’da özel serviste yapıldı sizce fiyat nasıl?Ekli dosyayı görüntüle 78196
yetkiliden fiyat almışmıydınız hemen hemen aynı fiyata çıkardı %30 indirimle

Önceki golf7 tdi aracımın bakımı için sürekli eski adıyla doğuşoto etimesgut, şimdiki adıyla arca ya gittim. Mekatronik arızalandı, iyiniyetten komple mekatronik değişti, sadece işçilik ücretinin belli bir kısmını ödedim. 3 ay sonrasında ise 1den 2ye geçerken titreme yaptığından iyiniyetten kavrama değişti, sadece işçilik ücretinin belli bir kısmını ödedim. Bence aynı servise ve aynı servis danışmanına gitmek önemli. Daha ilgili ve anlayışlı oluyorlar.

Iyiniyete girip girmeyecegi; servisin doguşa veya Vw Almanya merkeze yazdığı mesaj ve mesajdaki görüşleri etkili oluyor gibi.
Tutumları çok iyi olmuş.

Geri
Üst Alt