Yoldaki araç durumu

33.hafta teslim görünüyormuş. Ölme eşşeğim yaz gelsin s=s20 X(

Düzenleme:

Aracın 2016 Model Olması ile ilgili düzenleme yapıldı. Araç maalesef 2016 değil 2015. ST'nin bana yazdığı mail:

Eymen Bey Merhaba,

Aracı Almanya dan almış olsaydınız 2016 model olacaktı. Araç aslında 2016 fakat Türkiye’deki Sanayi Bakanlığı uygulamasından dolayı mecburen 2015 model tescil ediyoruz.

Saygılarımla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@silvershadow

hocam şimdi Neptune galene adlı gemi Yunanistan'ın güneyinden efesana doğru yardırmakta. Koperden kalkmış, piraeusa uğramış. Benim araç bunda sanırım ya. St daha gelmedi Demişti geçen biz konuşurken. Hala gemi ile Sevkiyat diyor. Eğer öncekiyle gelmiş olsaydı şu ana gümrük işlemleri biterdi sanırım

Ya da sizinki mi yoksa bu Alper hocam :) @alper32

maniax dedi:
@silvershadow

hocam şimdi Neptune galene adlı gemi Yunanistan'ın güneyinden efesana doğru yardırmakta. Koperden kalkmış, piraeusa uğramış. Benim araç bunda sanırım ya. St daha gelmedi Demişti geçen biz konuşurken. Hala gemi ile Sevkiyat diyor. Eğer öncekiyle gelmiş olsaydı şu ana gümrük işlemleri biterdi sanırım

Ya da sizinki mi yoksa bu Alper hocam :) @alper32
Değerli Hocam;

Çoktaaan bitmiş olabilir.

2 ila 4 gün gümrükte...

Yurt içi TIR ile taşıma planlaması ve  yola çıkıp bayinize teslim edilmesi 1 ila 4 gün....

Bayiniz araç ellerine ulaşmadıkça sizi aramayabilirler.

Bana kalırsa bayinizi arayıp sorun bir kez.

Ben onlar beni aramadan yakalamıştım..

Belki siz de yakalarsınız belli mi olur?

@maniax  :)

Sistemde hala limana sevk yazıyor.

St yi aradım o da limanda görüyor aracı. Tahmini teslim 13 temmuz dedi.

bayram öncesine yetişiyor yani ..

alper32 dedi:

yetkili satıcınızla iletişime geçin diyor. yetkili satıcı aramadı beni bugün. önden arardı hep halbuki.  :D

geldik en çetrefilli kısma. pazarlık... bakalım zamanında yaptığı %5 ne olacak, yan çizecek mi, ben sakin kalabilecek miyim olumsuz bi durumda.

@osmanturev kardeşimz %3 ten fazla yapmıyorlar demiş. umarım o tavırda olmazlar. 3 aydır beklediğim arabayı eeh almıyorum deyip çıkmak istemiyorum.

yusuf dedi:
@maniax

Yaparlar hocam inşallah. İyi haberlerinizi bekliyoruz
yarin arar gibime geliyo. istanbullulara hayırlı iftarlar bu arada hocam. Allah kabul etsin

maniax dedi:

yetkili satıcınızla iletişime geçin diyor. yetkili satıcı aramadı beni bugün. önden arardı hep halbuki.  :D

geldik en çetrefilli kısma. pazarlık... bakalım zamanında yaptığı %5 ne olacak, yan çizecek mi, ben sakin kalabilecek miyim olumsuz bi durumda.

@osmanturev kardeşimz %3 ten fazla yapmıyorlar demiş. umarım o tavırda olmazlar. 3 aydır beklediğim arabayı eeh almıyorum deyip çıkmak istemiyorum.
Şimdiden hayırlı olsun. İndirim haberlerini bekliyorum.

Gelen zamlar yüzünden ben de zor durumdayım çevremde istisnasız herkes alınmaz diyor. Alternatifimiz tüplü honda. 5 bin daha ucuz.

Pazarlık için zaten % 3 lovemark var % 3 de bayiden isteyin derim. Vermezse %2 ye düşer bu da toplamda %5 iyi bir rakam. Zamları öne sürmeliyiz diye düşünüyorum. :eek:

alper32 dedi:

Gelen zamlar yüzünden ben de zor durumdayım çevremde istisnasız herkes alınmaz diyor. Alternatifimiz tüplü honda. 5 bin daha ucuz.

Pazarlık için zaten % 3 lovemark var % 3 de bayiden isteyin derim. Vermezse %2 ye düşer bu da toplamda %5 iyi bir rakam. Zamları öne sürmeliyiz diye düşünüyorum. :eek:
kesinlikle zamları söyleyecem zaten. Euro dün yanlış göremediysem 3,02 olmuş. 3,05-3,10 için ayrı iki zam yaptınız noldu şimdi dicem. Onları geri çekin o zaman dicem. Aman yükseldi diye 600-700 bindirdiler.  :-

kartlarım hazır telefon bekliyorum, gerekirse all-in  :(

alper32 dedi:

Hocam sahibindene bakın 100lerce 10.000km altı honda ilanı var. Neden satmaya çalışıyor bunlar düşünün. Aldıkları fiyatın fazlası olsa tamam da aldıklarının 5-10bin altına satmaya çalışıyorlar. Civic eksi civic değil.

İlle de macera arıyorsanız volvo v40 bakın ikinci el :)

@yusuf

"Hocam sahibindene bakın 100lerce 10.000km altı honda ilanı var. Neden satmaya çalışıyor bunlar düşünün. Aldıkları fiyatın fazlası olsa tamam da aldıklarının 5-10bin altına satmaya çalışıyorlar. Civic eksi civic değil.

İlle de macera arıyorsanız volvo v40 bakın ikinci el :) "

Evet civic çok bozdu kendini. Yakıtı da tüpe rağmen 1.2 tsi dan fazla ve atmosferik !

Macera için A4 hayalim var ama hem riske atacak param da yok hem temizini bulacak çevrem yok.

Herkese merhaba,

Bugun Altur bayide görüşmeye gittim. Resimdeki araç için görüştük. Ellerinde olmadığını ve beklemem gerektiğini bilerek gittim. Yalnız ST bana siparişi hemen geçersek teslimin Eylül hatta Ekim ayında olabileceğini belirtti.? Süre bana normalden biraz daha uzun geldi sanki. Ayrıca Composition Media ya da Discover Media seçmem durumda 6,5" değil 5,8" geleceğini söyledi bu konuda da biraz kafam karıştı. Son olarak ST, eğer istediğim araç ellerinde olmuş olsaydı fiyatı 90.500 TL'ye kadar çekebileceklerini söyledi.

teklif.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kubbs dedi:
Herkese merhaba,

Bugun Altur bayide görüşmeye gittim. Resimdeki araç için görüştük. Ellerinde olmadığını ve beklemem gerektiğini bilerek gittim. Yalnız ST bana siparişi hemen geçersek teslimin Eylül hatta Ekim ayında olabileceğini belirtti.? Süre bana normalden biraz daha uzun geldi sanki. Ayrıca Composition Media ya da Discover Media seçmem durumda 6,5" değil 5,8" geleceğini söyledi bu konuda da biraz kafam karıştı. Son olarak ST, eğer istediğim araç ellerinde olmuş olsaydı fiyatı 90.500 TL'ye kadar çekebileceklerini söyledi.

teklif.jpg
Değerli Hocam;

Temmuz ayında 1 aylık fabrika tatili nedeniyle 1 aylık bir gecikme yaşanacaktır.

Satış temsilciniz haklı.

Highline standardı 6.5 " oldu.

Discover Media halen 5.8" ekranlıdır.

Bence dolu bir Highline mutlaka vardır. hatta fazlasını bile bulabilirsiniz.

Yeter ki sabırla araştırın.

Siz siparişinizi verin ama araştırmaya da devam edin bana kalırsa.

Hayırlısı olsun.

Satış temsilcimle konuştum. Bu gece tıra yükleniyormuş. Bana vekaletname örneği yolladı noterden onaylatmak üzere. 3 ay kısmı huzursuz ediyor biraz sadece. Ödemeyi cuma yapıp aracı 7 temmuzdan sonra teslim alıcam bi aksılik olmazsa. Hem mtv de ödenmiş olacak

Geri
Üst Alt