Yoldaki araç durumu

@maniax

Huzursuz olacak birşey yok hocam. Bayinin yamuk yaptığı görülmedi bu konuda.

maniax dedi:
Satış temsilcimle konuştum. Bu gece tıra yükleniyormuş. Bana vekaletname örneği yolladı noterden onaylatmak üzere. 3 ay kısmı huzursuz ediyor biraz sadece. Ödemeyi cuma yapıp aracı 7 temmuzdan sonra teslim alıcam bi aksılik olmazsa. Hem mtv de ödenmiş olacak
Tıra yüklendiğine göre faturası kesildi mi?

Ödemeyi bu cuma yapacağınıza göre aracı daha görmeden ödeme gerçekleşecek ?

Mtv temmuz mvt si heralde?

alper32 dedi:
Satış temsilcimle konuştum. Bu gece tıra yükleniyormuş. Bana vekaletname örneği yolladı noterden onaylatmak üzere. 3 ay kısmı huzursuz ediyor biraz sadece. Ödemeyi cuma yapıp aracı 7 temmuzdan sonra teslim alıcam bi aksılik olmazsa. Hem mtv de ödenmiş olacak

Değerli Alper Hocam;

Tescil edilmiş araçlarla tescil edilmemiş araçların MTV ödeme tarihleri farklıdır.

Tescili yeni yapılmamış araçlar Temmuz ayında tescili yapılırken MTV'si ödenmelidir.

Tescili  tamamlanan araçların ise 31 Temmuz son tarih

alper32 dedi:

yani sanırım kesilmiştir. şasi no sunu aldım wolfsburg üretimi    :mad:

işte bu aracı görme mevzuu tam bir kapalı kutu. ödemeyi yapmak zorundasınız ki tescil edilsin. aracı görmek mümkün ama muhtemelen üzeri pis olacak, boyayı ne kadar kontrol edebilicem. en son görüp ödeme diye bişey de yok, hani alıp gitmeden ödesem. st ye rica edicem bakalım cuma günü. en azından kabaca bakıp uled i ve 6.5' mi bakarım. bi de 125 bg mi geldi gerçekten  :)

hocam siz ne önerirsiniz bu kritik virajda? @silvershadow

maniax dedi:

yani sanırım kesilmiştir. şasi no sunu aldım wolfsburg üretimi    :mad:

işte bu aracı görme mevzuu tam bir kapalı kutu. ödemeyi yapmak zorundasınız ki tescil edilsin. aracı görmek mümkün ama muhtemelen üzeri pis olacak, boyayı ne kadar kontrol edebilicem. en son görüp ödeme diye bişey de yok, hani alıp gitmeden ödesem. st ye rica edicem bakalım cuma günü. en azından kabaca bakıp uled i ve 6.5' mi bakarım. bi de 125 bg mi geldi gerçekten  :)

hocam siz ne önerirsiniz bu kritik virajda? @silvershadow
Sorun yok Murat Hocam...

İtiraz hakkınız saklıdır.. Yasal bakımdan da koruma altındasınız...

Fakat 6.5" ekranlı ise şöyle güzel bir fotoğraf alırsanız gün ışığı altında her açıdan sanırım paylaşım yapan ilk siz olacaksınız Türkiye'de..

@silvershadow

araba dışarıda mı olur? Kapalı alandaysa da çekerim foto tabiki. artık gönlümüzü ferah tutup akışına Bırakma zamanı sanırım  :'(

yusuf dedi:
@maniax

2 hafta nasıl geçecek sizin için şimdi :)

Ne heyecan vardır  8D
hocam aslında duygularım çok karışık. sınav dolayısıyla pek heyecan yaşayamıyorum. aslında var gibi ama böyle arka planda sönük sanki. onun dışında bi de 5 senedir beni ordan oraya taşıyan aracımdan da inanın hiç ayrılmak istemiyorum. bugün hastaneye gittim geldim öyle hüzünlü hüzünlü. halbuki eşimde kalacak araba ama bi mahsunluk ortamı hakim.  X(

Moderatör tarafında düzenlendi:
alper32 dedi:
Nihayet gemi ile sevkiyat aşamasındayız  s=captain

Geminin ismini nerede öğrenebiliriz acaba  :D
takip edin hocam

www.marinetraffic.com - neptune thalassa

alper32 dedi:
Nihayet gemi ile sevkiyat aşamasındayız  s=captain

Geminin ismini nerede öğrenebiliriz acaba  :D
takip edin hocam

www.marinetraffic.com - neptune thalassa
O gemide olduğunu varsayarak takip ediyorum.
Hocam dikkat ettiyseniz Neptune Thalassa Koreye gidiyor.Benim araç da gemiye yetişemedi  maalesef, 18 hazirandan beri limana sevk durumunda.

Edit: Tabletten baktığımda kore yazıyodu şimdi pcden girdim efesan yazıyo.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt