Yoldaki araç durumu

Ben 1.2 tsi comfortline aracıma composition media eklettim şu anda 6.5'' olarak geliyor.

mustafaos7 dedi:
Lovemark kampanyası 31.07.2015 e kadar uzatılmış ancak indirim oranları kaldırılmış siteden.

Edit: sitede başka bi yerde yeni passatlar hariç tüm araçlarda %3 indirim yazıyor.
Evet passat modelleri hariç diyormuş ilk okudugumda ben sadece o modeller için anladım.

Dün sabah başlayan işlemlerim, herhangi bir aksilik olmadan 1 günde tamamlandı ve süpriz bir şekilde aracımı akşam teslim aldım:) süreç tam 2 ay sürdü. Darısı bu heyecanı yaşayan, yaşayacak tüm arkadaşlara.

Sithnecro dedi:
Dün sabah başlayan işlemlerim, herhangi bir aksilik olmadan 1 günde tamamlandı ve süpriz bir şekilde aracımı akşam teslim aldım:) süreç tam 2 ay sürdü. Darısı bu heyecanı yaşayan, yaşayacak tüm arkadaşlara.
Hayırlı Olsun Hocam.

Golf'ünüzden ayrılabilirseniz vakit bulduğunuzda merakla ilk izlenimlerinizi bekliyoruz.

İyi günlerde sevdiklerinizle eskitmenizi dilerim.. s=sofor

@silvershadow sağol hocam. Teslimatta heyecandan olsa gerek bir durgunluk çöktü içime. St birşeyler anlattı, ben boş boş baktım:) Akşam trafiğinde bi 40-50 km gittim. Gün içinde ana konudan devam ederim.

@Sithnecro

Hayırlı olsun hocam. sonunda kavuştunuz :) Yorumları merakla bekliyoruz

dün itibariyle ben de aracımı teslim aldım.

530_fb84500353dc35a23c9d0d680b5d3a92b78e37c8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese iyi bayramlar. Bugün le mans express aracı efesana bırakıp yola çıkmış olması lazım sipariş takibe bakıyım dedim durum değiştimi diye şimdi bakıyorum herhangi bir sipariş bulunamadı diyor şimdi bayram bitene kadar içim içimi yiyecek bi sıkıntı mı oldu diye.

Geri
Üst Alt