Yoldaki araç durumu

Özkan dedi:
dün itibariyle ben de aracımı teslim aldım.
Golfünüz hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir sorum olacak bu plakalığı sormadan direk tampona vidalıyorlar mı yoksa bilginiz dahilinde mi yapıldı.Şahsen ben tamponun delinmesini istemem yapıştırırım.

@ahmet3976 evet vidalıyorlar, ben önemsemediğim için önceden haber vermedim.

ahmet3976 dedi:
Golfünüz hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir sorum olacak bu plakalığı sormadan direk tampona vidalıyorlar mı yoksa bilginiz dahilinde mi yapıldı.Şahsen ben tamponun delinmesini istemem yapıştırırım.
Satış temsilcinize bilgi verin hocam bu konuda deldirtmez hatta ben yapıştırmalarını ve plakanın kenarındaki siyah cerceveyi silmelerini söylemiştim durum bu:

burakca dedi:
Satış temsilcinize bilgi verin hocam bu konuda deldirtmez hatta ben yapıştırmalarını ve plakanın kenarındaki siyah cerceveyi silmelerini söylemiştim durum bu:

Bu çok daha iyi olmuş bayinin bunu yapması çok güzel plakalık çok kaba ve kötü duruyor.

@Özkan  Hayırlı uğurlu olsun.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracım bugün İzmir'e geldi... ST ile görüştüm.. Sadece %3 lovemark indirimi yapıyorlar...

1.4 TSİ Comfortline 125 HP        65300

Sürüş Konfor                                    1520

Işık Görüş                                            460

TOPLAM                                          67280

İnd. TOPLAM                                  65000                                   

moonson dedi:
Aracım bugün İzmir'e geldi... ST ile görüştüm.. Sadece %3 lovemark indirimi yapıyorlar...

1.4 TSİ Comfortline 125 HP        65300

Sürüş Konfor                                    1520

Işık Görüş                                            460

TOPLAM                                          67280

İnd. TOPLAM                                  65000                                 
Hayırlı olsun hocam. İndirim az.

Ben sizin yerinizde olsam 1.2 confort alırdım bu donanım ile.

Geri
Üst Alt