Yoldaki araç durumu

Arkadaşlar 15 Ağustosta vw rekor şubesine gelecek bir araç var;

1.4 Tsi Highline manuel Tungsten, Cam tavan, Uled, Kuvarsit iç döşeme.

Benim fatura bugün kesildi, işlemlere sabah başlandı. Aracı yarın alabilirmiyim alamazmıyım net bir şey söyleyemem diyor st. Sistemsel bir aksilik çıkarsa diye sanırım. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, hala net bir şey yok :)

Negatiwe dedi:
Arkadaşlar 15 Ağustosta vw rekor şubesine gelecek bir araç var;

1.4 Tsi Highline manuel Tungsten, Cam tavan, Uled, Kuvarsit iç döşeme.
Bu çok iyimiş...

Allah sahibine bağışlasın..

Sithnecro dedi:
Benim fatura bugün kesildi, işlemlere sabah başlandı. Aracı yarın alabilirmiyim alamazmıyım net bir şey söyleyemem diyor st. Sistemsel bir aksilik çıkarsa diye sanırım. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, hala net bir şey yok :)
Heyecan Fırtınasının doruk noktası bu gece olur...

Olacak mı olmayacak mı?

Yetişecek mi yetişmeyecek mi?

Uyku girmez gözüne insanın..

Mesai tam gün olsa yetişirdi kesin ama öğlene kadar olması nedeniyle;

sıradaki  kimin işi olursa şansına...

Dilerim Bayram hediyeniz Golf'ünüz olur Hocam.. :)

Arkadaşlar benimde St ile iletişimim başladı sonunda.

Teklif ve indirim konusunda anlaşıldı.

Bugün süreli vekaleti verdim fakat araya arefe ve bayram girdiği için bayram sonrasına işlemler kaldı.

ST bayramdan sonra pazartesi salı izinliyim çarşamba işlemlere başlayabiliriz dedi. bende o hafta sonu (25-26) teslimat istiyordum zaten bugünlerde teslimat olacaksa benim açımdan problem olmadığını söyledim.

Yalnız çarşamba sabahı direk ödemeyi istediklerini belirtti.

bende İlke olarak bizzat kontrolünü yapmadığım durumlardan rahatsızlık duyuyorum, ancak bu aracı kontrol ettikten sonra size ödemeyi hemen çıkartabilirim cevabını verdim.

Dönüş bekliyorum nasıl hareket etmeliyim sizce?

Edit:imla

@silvershadow  Sormayın hocam, dünden beri içim içime sığmıyor:) Güzel dileğiniz için teşekkür ederim. Darısı bekleyen tüm dostların başına artık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2016 model Comfortline alan var mı hiç? Donanım değişikliği var mı acaba highline daki 6.5 gibi mesela. Ufakta olsa.

Yok gibi ama bazi vag kodlamalarinda acilir denilen seyler bende war..

golf7 tdi dsg

Bu lowemark indirimi ile ilgili vw sitesinde golf için %7 ye varan indirim diyor bunu soran  oldu mu ?

Edit:1 hafta önce bir çok model yazıyordu şuan sadece passat ve passat variant için% 3 indirim olarak güncellenmiş. Yani şuanda yazmıyor.  :(

Lovemark kampanyası 31.07.2015 e kadar uzatılmış ancak indirim oranları kaldırılmış siteden.

Edit: sitede başka bi yerde yeni passatlar hariç tüm araçlarda %3 indirim yazıyor.

509_88b7c792f065b2ac3ef616fc98a5044a59c8d5ca.jpg

dtkorkmaz dedi:
2016 model Comfortline alan var mı hiç? Donanım değişikliği var mı acaba highline daki 6.5 gibi mesela. Ufakta olsa.
Hocam bildiğim kadarıyla bir değişiklik yok. Ekran alırsanız highlinedaki ekran geliyor.

Geri
Üst Alt