Yoldaki araç durumu

Forumu hergün takip ediyorum,yorum yazmasam da acısını ileride çıkaracağım. s=s18 Gayet düzeyli bir forum :'(  Herkesin ellerine sağlık...

UMUT dedi:
Forumu hergün takip ediyorum,yorum yazmasam da acısını ileride çıkaracağım. s=s18 Gayet düzeyli bir forum :'(  Herkesin ellerine sağlık...
Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.

Hele hele sizin gibi zor beğenen mükemmeliyetçi bir kişiden duymak ayrıca memnun etti beni.

Golf R ile ilgili Türkiye'de en küçük bir paylaşım bile yok  Forumumuzdan başka...

Özellikle kullanıcı deneyimi gerçekçi ve karar almada son derece belirleyicidir onu defalarca gördüm.

Sayenizde ilk olacak.

Golf R sahibi tanıdıklarımız varsa dahi kendilerinin saygı duyduğumuz tercihleri gereği;

hem yanlış anlaşılmaktan hem de  fazla ön planda olmaktan çekinceleri olduğunu gördüm genelde.

Sizden özellikle tekrar rica ediyorum paylaşımlarınızı eksik etmemeniz için. s=s18

Perşembe gecesi Efesan'a yanaşan gemide ki aracı bayram öncesine yetiştiremediler. Az önce görüştüm gümrük bitmiş,yüklenme vs. kalmış. Yetişmez diyorlar. Hayırlısı artık.

UMUT dedi:
Herkese merhabalar,bugün itibari ile gemi ile sevkiyat aşamasındayız,sona yanaşıyor gibiyiz,itiraf edeyim ciddi stres yapıyor süreç...
Allah'ım geliyor...  s=yourock s=sofor

Sithnecro dedi:
Perşembe gecesi Efesan'a yanaşan gemide ki aracı bayram öncesine yetiştiremediler. Az önce görüştüm gümrük bitmiş,yüklenme vs. kalmış. Yetişmez diyorlar. Hayırlısı artık.
hocam sabır diyelim. eninde sonunda kavuşacaksınız inşallah.

maniax dedi:
hocam sabır diyelim. eninde sonunda kavuşacaksınız inşallah.
Evet hocam, bu kadar bekledik, az daha sabır. Perşembe araç gelince, yetişir diye düşündüm. Ona biraz üzüldüm. Yoksa sonuçta 2 ayda almış oluyoruz aracı.

Aracımızın hangi gemide olduğunu nereden öğreniyoruz? Canlı destek göremiyoruz dedi sadece st'ye mi sormamız lazım?

Sent from my iPhone using Tapatalk

caparzoni dedi:
Aracımızın hangi gemide olduğunu nereden öğreniyoruz? Canlı destek göremiyoruz dedi sadece st'ye mi sormamız lazım?

Merhaba,

Bu konuda Canlı Destek bilgi veremiyor, konu hakkında ST kesin bilgiyi verecektir... Gemi adıyla aşağıdaki siteden aracınızın Türkiye'ye taşınma sürecini görebilirsiniz... Aracınız hayırlı olsun :)

http://www.marinetraffic.com/

@byfortius @sithnecro teşekkür ederim yarın yazarım st'ye o zaman. Bayramdan sonraya kaldık kesin ama şu indirim belirsizliği de can sıkmıyor değil. Ben zaten aşırı şanssız bi adam olduğumdan buraya yazıyorum ocaktan beri devam eden indirim bayram biter benim araç gelir öylece de ortada kalırım.[emoji28][emoji28]

St bana bugün bayramdan sonrada lovemark devam edecek dedi arkadaşlar bilginize.

Merhaba Arkadaşlar,

Neptune Thelisis Çanakkale Boğazı'ndan girmek üzere... Bu gece Efesan limanında olacaktır diye düşünüyorum...

OZnpgQ.png

Orhan Hoca dedi:
St bana bugün bayramdan sonrada lovemark devam edecek dedi arkadaşlar bilginize.
bu lovemark nedir avantajı nedir hocam?
Orhan Hocam lovemark dediği aslında herkesin aldığı %3 lük indirimden ibaret.

Az evvel bende satış temsilcime bayram sonrası kullanabilecek miyiz diye bir soru ilettim. Aldığım cevabı kopyalıyorum.

"Lowemark %3 kullanabileceksiniz bayram sonrası da, zaten olan bir kampanya bu." cevabını aldım.  :( '

caparzoni dedi:
bu lovemark nedir avantajı nedir hocam?
Orhan Hocam lovemark dediği aslında herkesin aldığı %3 lük indirimden ibaret.

Az evvel bende satış temsilcime bayram sonrası kullanabilecek miyiz diye bir soru ilettim. Aldığım cevabı kopyalıyorum.

"Lowemark %3 kullanabileceksiniz bayram sonrası da, zaten olan bir kampanya bu." cevabını aldım.  :( '
Euro'nun düşmesiyle nedeniyle %3 LoveMark devam ediyor olabilir... %1-2 arası da bayi indirimi olacaktır...

Geri
Üst Alt