Güncel Bakım Masrafları

Coluk çocuğu stajer veya cirak olarak çalıştırıyorsan sorumlulugunu da alacaksin

Suc varsa cezasi olmali ceza yoksa kimse akillanmaz

Basari varsa ödülü olmali

Yemin ederim benim çocuğum cirak/stajer olsa ve yapsa boyle bir kusuru isten atsalar hic acimam akillansin
hocam ben o stajyer kısmını yanlış anlamışım, o yüzden o kısmı sildim ve düzellttim.

Yaptırım yoksa caydırıcılık da yok. Caydırıcılık yoksa aynı şekilde devam ederler. Böyle olunca sıra başka araçlara/kurbanlara geçmeye devam eder maalesef...

Videoda görüp yazdıklarınızdan sonra bu kadar alttan almanızı anlayamadım. Bırakın yapılan saçmalıkları, ben sırf o videoyu izlemek için harcadığım vakitten dolayı özrü kabul etmezdim. Kim ne yanlış yaptıysa cezasını çeksin; çeksin ki bir daha kimseye yapamasın.

Ekleme: Üstüne üstlük mesajı da silmişsiniz. En altına düzeltme olarak eklemeniz daha şık olurdu; sonuçta bu davranışlardan dolayı bu servisin önünden geçmek istemeyecek bir sürü insan bu bilgiden mahrum kalacak. Yani haklıyken neredeyse "suçlu" hissetmenizi sağlayacak nasıl bir iletişim kurdular sizle merak ettim doğrusu.
Mesajı sildim hocam evet, çünkü benimde yanlış anladığım şeyler olmuş, aradılar konuştuk, benimde haklı olduğum şeyler karşısında özür dilendi, hoşnut olmadım evet ancak sonuçta iyi ya da kötü benden özür dilendi ve o çalışan arkadaşta uyarı aldı, kimsenin işine mani olmak istemediğim için sildim. Düzeltme olarak yazdım aslında fakat altına gelen mesajların devam etmemesi adına düzeltme ile özetledim ve eski mesajın silinmesi istedim.

• Beğen
Tepkiler: SCC
@Alibey

Servisde 100 faktör güneş kremide var (nivea)

Ne işe yarıyor?

Kapalı garajı olmayan gariban araç sahipleri aracın kaportaya komple sürüyor. +50 derece urfa sıcağında bile araç boyası fabrikasyon özelliğini koruyor

(Yersen) Aç karna tabi.

2023'te araç bakımına 8.8 milyar dolar harcamışız!

Beni daha da şaşırtan bu rakamın %25'inin lastik olması ve bu verilerin ilk kez derlenip, toplanıp, paylaşılması :)
İlgimi çeken bir diğer nokta araç başına ortalama yıllık 18.665 kilometre yapılmış.

İstatistik sevenler için güzel veriler var: Kaynak

Son düzenleme:
2023'te araç bakımına 8.8 milyar dolar harcamışız!

Beni daha da şaşırtan bu rakamın %25'inin lastik olması ve bu verilerin ilk kez derlenip, toplanıp, paylaşılması :)
İlgimi çeken bir diğer nokta araç başına ortalama yıllık 18.665 kilometre yapılmış.

İstatistik sevenler için güzel veriler var: Kaynak
Güzel detaylar ...

20 yaş üstü araçlarda 10+ yıllık lastikler kullanımı yaygın buralarda, onlar da 5 yılda bir değişse demekki lastik oranı yüzde 50 olur.

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt