Güncel Bakım Masrafları

Yağ eksiltme oluyor mu?
Yok, daha gözle görülür sıkıntı çıkaracak derecede eksilttiğini görmedim. Mutlaka eksiltiyordur zaten her araç belli bir derecede eksiltiyor. Bakımlara daha erken gitmeye özen gösteriyorum sadece 15000km de bir değil de 8-9k kilometrede değişmiş oluyor yağ.

Manisa vw demotoya 3.bakım golf8 icin fiyat sordum
Yağ yağ filtresi hava polen ve fren hidroligi icin indirimli (bindirimli) 13500 fiyat verdiler. Özel servisten devam anlaşılan

2021 R line 1.0 Etsi 60.000 Bakımı 11.700 + KDV ( Doğus Oto Esenyurt)

Araç da ilk bakımda içerisinde ki polen filtresi karbonlu mu yoksa üç katlı olanlar mı çıkıyor?

7. yıl bakımını bugün yaptırdım çıkan faturayı paylaşıyorum. Ek olarak servisler eko seri yedek parçayı kaldırmış.
IMG_3930.jpg

7. yıl bakımını bugün yaptırdım çıkan faturayı paylaşıyorum. Ek olarak servisler eko seri yedek parçayı kaldırmış.
Ekli dosyayı görüntüle 77282

@EsXi Hocam aracınızı sorunsuz teslim almışsanız, bir sene daha keyifli sürüşler dilerim. Hayırlı olsun.
Aşağıda yaptığım örneklendirme genel olduğunu belirtmek isterim.

Müşteri: eko seri parça kullanmayınız.
Servis çalışanı: nasıl isterseniz, zaten artık kullanılmıyor.
Müşteri: tamam, polen filtrem de anti alerjen özellikli olsun.
Servis çalışanı: tamam.

Özetlemek gerekirse zaten periyodik bakımda kullanılan eko seri parçalar polen filtresi ve cam suyu.

Polen filtresini özellikle belirtince parası ödenecek olduktan sonra eklemek en kolayı.

Eko seri parça kullanmamak durumu gerçekse iyi bir şey. Ancak teyidi zor değil. Yani cam suyu jzw kodlu ve eko üründür.

Burada , cam suyu da olsun varsın çok da önemli değil denilebilir. Ancak altı çizilmesi gereken yer beyan üzerine eko seri ürün kullanılmıyor cümlesinin yerine gelip gelmediğidir.
İsteyerek ya da istemeyerek söylenen söz pratikte karşılığı yoksa yalandır.

Yağ da ne yağ ne olmuş öyle..

Hizmet sektörü yalanı der ki, günün sonunda biz de müşteriyiz..

Herkese keyifli sürüşler.

Aracım 83000km de bugün fiyat aldım aykan gebze den 13900 Den 10200 tl fiyat verdikler periyodik bakım için

Ekli dosyayı görüntüle 77282
Bu fiyat cok abartı 10 bin bakim dışında fazladan debriyaj havası almak ve fren hidrolik değişimi var bakim dediğin 2 bin liralik mesele zaten hidrolik ne kadar bilmiyorum ama 3 bin liraya çıkacağın yerden servise 12 bin lira çok fazla değilmi

Km : 12.380
Yer : Konya Gökmen VW
Ücret 7.650 Tl
1. Bakım :Yağ, yağ filtresi, silecek suyu, karter tapası. Başkada bir şey yok.

@EsXi Hocam aracınızı sorunsuz teslim almışsanız, bir sene daha keyifli sürüşler dilerim. Hayırlı olsun.
Aşağıda yaptığım örneklendirme genel olduğunu belirtmek isterim.

Müşteri: eko seri parça kullanmayınız.
Servis çalışanı: nasıl isterseniz, zaten artık kullanılmıyor.
Müşteri: tamam, polen filtrem de anti alerjen özellikli olsun.
Servis çalışanı: tamam.

Özetlemek gerekirse zaten periyodik bakımda kullanılan eko seri parçalar polen filtresi ve cam suyu.

Polen filtresini özellikle belirtince parası ödenecek olduktan sonra eklemek en kolayı.

Eko seri parça kullanmamak durumu gerçekse iyi bir şey. Ancak teyidi zor değil. Yani cam suyu jzw kodlu ve eko üründür.

Burada , cam suyu da olsun varsın çok da önemli değil denilebilir. Ancak altı çizilmesi gereken yer beyan üzerine eko seri ürün kullanılmıyor cümlesinin yerine gelip gelmediğidir.
İsteyerek ya da istemeyerek söylenen söz pratikte karşılığı yoksa yalandır.

Yağ da ne yağ ne olmuş öyle..

Hizmet sektörü yalanı der ki, günün sonunda biz de müşteriyiz..

Herkese keyifli sürüşler.
Yağ fiyatı benimde dikkatimi çekti o paraya yağ dahil tüm filtreler alınıp işçilik dahil özel servise yaptırılabilir. Uçurdular ücretleri.

Geri
Üst Alt