Yoldaki araç durumu

Gördüğüm kadarıyla üretimde max 1 hafta kalıyor araç. En hızlısı 2 günde çıkmış. Ek donanıma göre değişiyor heralde.

alper32 dedi:
Gördüğüm kadarıyla üretimde max 1 hafta kalıyor araç. En hızlısı 2 günde çıkmış. Ek donanıma göre değişiyor heralde.
oo hocam hayırlı olsun valla sevindim. benimki 2 günde çıktı nasıl oldu anlamadım. 2 opsiyonum vardı işte. sizinkini de aynı gemiye yetiştirirler bence.

Umarım yetişir. Bayramdan önce araçları alabilirsek süper olur.

alper32 dedi:
Umarım yetişir. Bayramdan önce araçları alabilirsek süper olur.
bence sizin opsiyonlarla bi aksilik olmazsa 2 gün sonra araç hazır olur. sonra gemiye, ordan türkiye'ye bayram hediyesi.  :D

Araç limana sevk ediliyor. Gayet hızlı bir üretim süreci oldu. Umarım Türk işi olmamıştır :p

alper32 dedi:
Araç limana sevk ediliyor. Gayet hızlı bir üretim süreci oldu. Umarım Türk işi olmamıştır :p
Ne güzel. Demiştim ben hocam bayram hediyeniz geliyor inşallah. :)

iyi günler, iyi hafta sonları forum üyesi arkadaşlar. Bu forumda ilk iletim.

Aracım 06.06.2015 tarihinden itibaren üretim aşamasında olarak gözüküyor.

Bayram öncesi alamıycam sanırım mavi kelebeğimi  X(

savas_yl dedi:
iyi günler, iyi hafta sonları forum üyesi arkadaşlar. Bu forumda ilk iletim.

Aracım 06.06.2015 tarihinden itibaren üretim aşamasında olarak gözüküyor.

Bayram öncesi alamıycam sanırım mavi kelebeğimi  X(
Savaş Hocam aramıza hoş geldiniz.

Dilerim tez zamanda kavuşursunuz beklediğinize...

@silvershadow

hoşbulduk hocam. Az önce st ile görüştüm aracın bayramdan önce gelme ihtimalinin yüksek olduğunu ve aracımın 110 bg olarak gözüktüğünü söyledi. 5.8' Ekran ekletmiştim. Forum takip ettiğim kadarıyla konu pek anlamasamda ekraın 6.5' olacağını okudum. St bu konuda bir bilgim yok dedi. 6.5' ekran standart mı oldu acaba.

savas_yl dedi:
@silvershadow

hoşbulduk hocam. Az önce st ile görüştüm aracın bayramdan önce gelme ihtimalinin yüksek olduğunu ve aracımın 110 bg olarak gözüktüğünü söyledi. 5.8' Ekran ekletmiştim. Forum takip ettiğim kadarıyla konu pek anlamasamda ekraın 6.5' olacağını okudum. St bu konuda bir bilgim yok dedi. 6.5' ekran standart mı oldu acaba.
Değerli Hocam,

opsiyonel olarak eklenen 5.8" ekranlı Composition Media  da değişiklik olmadı.

Sadece Highline donanımda standart olarak sunulan 5.8" ekran 6.5" olarak yükseltildi. Şimdilik bu 6.5" ekranlı Composition Media Opsiyonel donanım olarak alınamıyor. Temmuz tatili sonrası değişiklik olmasını umalım

silvershadow dedi:
@silvershadow

Değerli Hocam,

opsiyonel olarak eklenen 5.8" ekranlı Composition Media  da değişiklik olmadı.

Sadece Highline donanımda standart olarak sunulan 5.8" ekran 6.5" olarak yükseltildi. Şimdilik bu 6.5" ekranlı Composition Media Opsiyonel donanım olarak alınamıyor. Temmuz tatili sonrası değişiklik olmasını umalım
Hocam benim duyumlarımda tüm 5.8 ler 6.5 oldu.

Gemiye binmiş bizimki  :D s=captain

Bekleyen arkadaşlar gemimiz muhtemelen Neptune thalassa. Destinasyon efesan, vehicle carrier diyo. Tahmini varış 16.6.15. Su an Yunanistan civarında

Moderatör tarafında düzenlendi:
maniax dedi:
Gemiye binmiş bizimki  :D s=captain

Bekleyen arkadaşlar gemimiz muhtemelen Neptune thalassa. Destinasyon efesan, vehicle carrier diyo. Tahmini varış 16.6.15. Su an Yunanistan civarında
Değerli Hocam Gözünüz aydın...

Şu anda çanakkale boğazının açıklarında... 17 knot hızla size geliyor..

22 mayısta sipariş verdim o günden bu yana hiç haber yok.. ne bayi beni aradı ne de ben bayiyi aradım.  8| bir sorun mu  var acaba? 25 gün oldu bu araç üretime girmedi mi hala? bayramdan sonra geleceğini tahmin ediyordum herhalde yetişmeyecek X(

Geri
Üst Alt