Yoldaki araç durumu

Satış temsilcimle konuştum. %3 kampanya ve %1 bayii indirimini bana uygulayacaklar. Yalnız %2'lik kur zammını da yansıtacaklarmış. Araç 1 yada 2 haziranda teslim ediliyor. 15 nisanda 89500TL olan fiyat 30 05 2015 itibari ile 91000TL oldu. Zammı 1500Tl olarak yansıtacaklar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

valla arkadaslar 17 nisanda verdim siparisimi 13mayisda arac ureticiye teslim edildi 14mayisda arac uretime planlandi bole kaldi  ne olur ne bitiyor anlamiyorum daha arac uretilicek gemiye gidicek gemiye binicek sonra turkiye ye gelmek uzre yola cikicak ne dicemi ne solicemi bilemiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
7flog dedi:
valla arkadaslar 17 nisanda verdim siparisimi 13mayisda arac ureticiye teslim edildi 14mayisda arac uretime planlandi bole kaldi  ne olur ne bitiyor anlamiyorum daha arac uretilicek gemiye gidicek gemiye binicek sonra turkiye ye gelmek uzre yola cikicak ne dicemi ne solicemi bilemiyorum
siz de planlandı durumunda kalanlardansınız sanırım. beklemek değil de temmuzda falan aracı teslim ettiklerinde, ilk teklif formunda üzerini çizdikleri fiyat ve indirimden eser kalmayacağı ihtimali çok can sıkıyor. hani bana 73670'lik aracı 70 dediler ama araç geldiğinde bu fiyatın zamlarla ve indirimin bitmesiyle 75 küsur olma durumu bile var.

2-3 Aya varan bekleme süreleri insanı bıktırıyor. Bu arada da araca zam gelmesi ise saç baş yoldurtuyor. Olan da alıcıya oluyor. Hem bekle hem de zamlı öde. Bu işe bir çare bulmak lazım. Araba yok diye Doğuş grubunun bütün satışları böyle. Bazen almayayım vazgeçeyim diyorum, sonra bu kadar bekledim diye de vazgeçiyorum.

bydoctore dedi:
2-3 Aya varan bekleme süreleri insanı bıktırıyor. Bu arada da araca zam gelmesi ise saç baş yoldurtuyor. Olan da alıcıya oluyor. Hem bekle hem de zamlı öde. Bu işe bir çare bulmak lazım. Araba yok diye Doğuş grubunun bütün satışları böyle. Bazen almayayım vazgeçeyim diyorum, sonra bu kadar bekledim diye de vazgeçiyorum.
Çok haklısınız hocam. Bekledikten sonra pazarlık şansı da kalmıyor insan da çok.

evet arkadaslar neredeyse vazgecme asamasindayken bugun wolsvogen sitesinden arac bakdim turkiye genelinde ve 1.6tdi dsg higline camtavan u led far pasifik mavi geri gorus kamerasi carpisma onliyici olan bir arac buldum ins yarin islemlere baslayip persembe gunu elimde olucak arac liste fiyati 99.800 olan arac 94500tl zar zor cekdim fiyat nasil arkadaslar 94 000 zorlamak mantiklimi sizce yarin gidicem

7flog dedi:
evet arkadaslar neredeyse vazgecme asamasindayken bugun wolsvogen sitesinden arac bakdim turkiye genelinde ve 1.6tdi dsg higline camtavan u led far pasifik mavi geri gorus kamerasi carpisma onliyici olan bir arac buldum ins yarin islemlere baslayip persembe gunu elimde olucak arac liste fiyati 99.800 olan arac 94500tl zar zor cekdim fiyat nasil arkadaslar 94 000 zorlamak mantiklimi sizce yarin gidicem
Hayırlı olsun hocam. İnerse iyi ama inmezsede bu vakit için güzel fiyat

7flog dedi:
Değerli Hocam;

%5.3 indirim gayet makul ve kabul edilebilirdir.

Bunun %3'ü kampanya indirimi zaten.

Geriye kalan bayiye ait %2.3'lük indirim bence çok iyi..

Bu dolulukta araç ve bu indirimle bulmak şanstır.

Elbette indirim için daha fazlasını isteyin ama hayır dendiği yerde kendi tadınızı kaçırmayın derim ben.

Hayırlı olsun.

arkadaslar bide satisdan once paranin tamamini istiyorlar bu normalmi acaba

7flog dedi:
arkadaslar bide satisdan once paranin tamamini istiyorlar bu normalmi acaba
Değerli Hocam;

Satıştan önce derken tam olarak neyi kastetiniz?

Kastettiğiniz  Hazirandaki zammı yansıtmamak için fatura kesmeyi kastediyorlarsa evet ödemeyi yapabilirsiniz.

Fakat küçük de olsa bir risk olduğunu bilmelisiniz.

Aracınızda çıkacak küçük bir çizik veya istemediğiniz bir durum canınızı sıkabilir.

Siz aracı görmeden satın alabilirsiniz aynı bayiden aldığınız 3. 4. araçsa bunu anlarım.

yok biz arabayi gorucez zaten orda bi sorun yok ama paranin tamami isteniyor satis islemlerinin gerceklesmesi icin bu sekildemi wolsvogenin politikasi ben islemler bitdikden sonra para yatar biliyordum honda da ole cunku ilk kez wolsvogen aliyoruz bu arada

7flog dedi:
yok biz arabayi gorucez zaten orda bi sorun yok ama paranin tamami isteniyor satis islemlerinin gerceklesmesi icin bu sekildemi wolsvogenin politikasi ben islemler bitdikden sonra para yatar biliyordum honda da ole cunku ilk kez wolsvogen aliyoruz bu arada
Değerli Hocam;

Korkulacak bir şey yok.

Herhangi bir alengir de yok.

Gayet normal ve olağan..

Siz Bayinin hesabına ödemeyi yaptığınız anda sorumluluk satıcınındır.

Satış işlemi sizin paranızı ödemenizle gerçekleşir.

Geri kalan kısım satıcının taahüdünde yer alan zorunlulukları yerine getirmesini gerektirir.

Nedir onlar diye sorarsanız..

Aracın MTV altı aylık taksidini ödeme.

Aracın trafik tescil işlemlerini halletme.

Aracın plaka işlemlerini halletme.

Aracın muayene belgesini düzenletme.

7flog dedi:
evet aracimi persembe gunu teslim almak uzre yarinparayi yatiriyorum  ergo active koltukdan vazgecdim iyi mi oldu kotu mu artik bilmiyorum arac bekliyen arkadaslar umarim en kisa surede araclarina kovusurlar burdan takipdeyim herkeze kolay gelsin

Dün 1.6 tdi highline tungsten gri, geri görüş kamerası ve u-led xenon eklettim. Satıcı sunroof konusunda çok fena kanıma girdi :)

Ne diyorsunuz sunroof konusunda negatif pozitif bilgi verebilir misiniz acaba?

Geri
Üst Alt